Miss & Mister RUS 2005


Kandydat na MISTERA RUS 2005 nr 2
(liknij aby zobaczyć oryginalne zdjęcie)


My name is Bond. James Bond


Jestem Twój maleńka!


Kandydat w stroju ekologicznym.


Asta la vista baby!!!!


Oto i Ogon! Atrybut męskosci, a co ważniejsze wybitnie długi, wręcz niespotykanej urody i smukłości, nieprążkowany, jedyny w swoim rodzaju- kocurzy ogon... najpiękniejszy z tych pięknych ;))))

Assu łaczy w sobie to co w ruskach najcenniejsze- mistykę i niezwykle przyjazną osobowość oraz bardzo aksamitne futerko. Jest takim księzycowym tancerzem, który gdy przechadza sie, to nie idzie, jak inne koty, a stąpa niczym tancerz.
Układa łapki idelanie równo na ziemi, a ogon niczym szabla podaża za nim.
Asus ma w sobie coć z dzikiej pumy i z takiego nieziemskiego kota, ubranego w srebrne jak gwiezdny pył szaty. Te swoja ksiezycowa magie rozsnuwa wtulając sie w
nas i mruczac szeptem, bo Asusek mruczy szeptem i powierza naszym sercom najskrytsze kocie skrety. W jego oczach jest tyle przywiazania i ufności, ze wprost nie można przestać go podziwiać deliktanie głaskac.
Asusek to obserwator i badacz. Wszedzie musi wepchac swoje niebieskie wasy.
Potrafi puszczac na prawde uwodzicielskie spojrzenia.. Jest bardzo czuły i delikatny wobec kotek ;)) i w amorach nie ma sobie równych, w pieśniach miłosnych także.
W niezwykly wrecz sposob uczy nas kociego jezyka a całym ciałem wyraża swoje emocje. Koncówka jego ogna potrafo drżec z rozokoszy i pokazywac nam, w którym kierunku nalezy podążać za kotem. Co wieczór w rytualnym wrecz obchodzie po
mieszkaniu, Asusek patroluje swoje królestwo, a my podążamy za nim. W końcu
powracamy do łozka aby zasnąć z naszym niebieskim królewiczem.