Miss & Mister RUS 2005


Kandydatka na MISS RUS 2005 nr 9
(liknij aby zobaczyć oryginalne zdjęcie)

Witam, chciałabym zgłosić się w konkursie Miss Rus.
Jestem 1,5 roczną kotką. Pochodzę z małej wioseczki pod Zurichem. Dorastałam w sielskiej atmoswerze u podnóża Alp. Kiedy zaczęłam dorastać postanowiłam zmienić swoje życie, wyjechać ze wsi i wykorzystać swoje walory. Znalazłam miłą rodzinę na krańcu kontynentu. Obiecali mi karierę modelki i przystojnego męża, zgodziłam się i od tej pory cieszę się świeżą morską bryzą z nad Bałtyku.
No cóż najpierw postawiłam na karierę, mam na koncie kilka szałowych występów ale nie zachwycił mnie świat fleszy i pucharów. Niektórzy stwierdzili nawet że mało jeszcze we mnie kobiecości. Jak by ci którzy to stwierdzili byli do końca męscy, haha.
Ale może mieli rację...
Lubię oglądać mecze piłkarskie wraz z człowiekiem którym się zazwyczaj opiekuję, jestem małomówna a jeśli już zdarzy mi się coś powiedzieć staram się zrobić to bardzo cicho. Jeśli chodzi o mój wygląd to muszę powiedzieć że nie zawsze byłam zgrabna, tak, jako kotka z małej wioski borykałam się z nadwagą, ale mały obóz odchudzający i gimnastyka z moim mężem i koleżankami zapewniły mi świetną sylwetkę. Po ostatniej zmianie futra wyglądam olśniewająco, (proszę wybaczyć mi moją wrodzoną skromność)
Chwilowo zwiesiłam swoją karierę by spełnić się rodzinnie. Przede mną macierzyństwo, jesteśmy wszyscy pełni nadziei, a szczególnie ja. Mam również nadzieję, że mój odmienny stan nie wpłynie negatywnie na ocenę szanownego jury.
Jako miss będę godnie reprezentować koci świat i będę walczyć o pokój na świecie.