Miss & Mister RUS 2005


Kandydatka na MISS RUS 2005 nr 6
(liknij aby zobaczyć oryginalne zdjęcie)

Witam,

Do wzięcia udziału w konkursie Miss namówiły mnie mieszkające ze mną kotki.
Zapewne jestem najstarszą zgłaszającą się kandydatką ale myślę że mam jakieś szanse.
Mam 3 lata, ukończyłam kurs dla kotów pasterskich jak również zaliczyłam kilka egzaminów z 2 i 3 roku historii na Uniwersytecie Gdańskim, niestety moją dalszą edukację okrutnie przerwała kobieta którą się nadal opiekuję. Mam ośmioro dzieci które na moje szczęście wyfrunęły już z rodzinnego gniazda i założyły już nowe rodziny. Od niedawna jestem również szczęśliwą babcią.
Urodziłam się w Gdyni i wybrałam sobie ludzi których w sobie bezwzględnie rozkochałam. Moja kocia duma nie pozwoliła mi na pokazywanie się na wystawach wśród kotek bezwstydnie rozciąganych przed obcymi ludźmi. Ludziom którymi się opiekuję wciąż chodzi po głowach pomysł pokazywania mnie na tych spędach nazywanych wystawami ale myślę że mój stanowczy brak współpracy i trochę wrzasków załatwi sprawę raz na zawsze.
Cechuje mnie wysoka inteligencja, połączona z donośnym kocim głosem. W odróżnieniu jednak od inteligencji, głosu używam żadko, rzec by można sporadycznie. Ostatnio zaprzyjaźniłam się z kotką bengalską i przyznam szczerze że uwielbiam popisy wokalne wespół ze wspomnianą.
Jako miss oczekuję, że będę wielbiona i rozpieszczana do granic możliwości. Uwielbiam drinki z palemką i malować paznokcie.

Przed państwem Klara.