4-miesięczny RUSek w dobre ręce

kupię/sprzedam/oddam/wezmę/zaginął/znaleziony/konkursy/etc.

Moderator: modRUSki

Postprzez pooley » czwartek, 29 czerwca 2006, 13:11

Dzieki Maju za cieple slowa :) Kociak na razie zwiedza dokladnie wszystkie zakamarki, tak wiec nie bede musial juz sprzatac pod lozkiem, za pralka... itd ;) mysle ze sie juz jako tako zaaklimatyzowal :)
Mam wrazenie ze calkiem dobrze sie tu czuje, bo jak tak sobie chodzi dostojnie, to czasami idzie... idzie... nagle bach... lezy, przeciaga sie, mrozy oczka... :)
Bawi sie swietnie, jest bardzo energiczny, dawno takich wyskokow nie widzialem :) Niestety nie ma kto asystowac w robieniu zdjec... a jak dorwie sie do myszek ktore mu kupilem to nawet moja lustrzanka nie wyrabia z lapaniem ostrosci :)
Obrazek
Obrazek

Pozdrawiamy
Michal i Stitch (bo tak go chcialbym nazwac...)

No i sie pospalo bydle :)
Obrazek
Ostatnio edytowano czwartek, 29 czerwca 2006, 14:51 przez pooley, łącznie edytowano 2 razy
pooley

Postprzez olena » czwartek, 29 czerwca 2006, 13:28

Piękny chłopak !!! Gratuluję !
ObrazekObrazek
Boluś & Rozalka
olena

:)

Postprzez Thien » czwartek, 29 czerwca 2006, 14:31

Super wieści. Gratuluję i przesyłam głaski dla ślicznego Sticha :)
Thien
CAMARILLA*PL

Postprzez Poison » czwartek, 29 czerwca 2006, 15:10

Bardzo się cieszę, mam nadzieję, że nasz Aragorn też znajdzie mimo wakacji kochający i dobry domek !
Serdecznie gratuluję szybkiej decyzji, dobrze, że udało się zażegnać kryzys !
Obrazek
Poison
GALATHILION*PL

Postprzez Maja » czwartek, 29 czerwca 2006, 16:22

Jejku jest przepiękny - to futerko niesamowite! Sama bym chętnie go przygarnęła hihi.
Zatem Michał, teraz Możecie się przenieść z wątkiem na Hodowlę. Ja bardzo chętnie poczytam wieści i pooglądam fotki tego cudownego kotka
(nie mogę się napatrzeć no, a rzadko mi się to zdarza;) )
Obrazek
Maja

Postprzez Ultra » czwartek, 29 czerwca 2006, 17:58

A ja znów dowiedziałam się o wszystkim telefonicznie :(
pooley prosił o mój telefon, ale nie zadzwonił, właściciele obiecali informowac mnie o decyzjach ale nie zadzwonili....Pan Michał miał ponoc dzwonic, czekam... mam nadzieję, że Alkadias dobrze trafił? nie rozmawiałam z pooleyem więc nie wiem, no ale przecież pewne rzeczy trudno przewidziac więc cóż nawet ta rozmowa by mi dała. Nie wiem, ciężko mi jakoś widziec całą tą sytuację w kolorowych barwach. kot zaznał wolności, wiem że mu cudownie było w ogrodzie, a teraz mieszkanie, będzie ciężko i Alkusikowi i pooleyowi. Jeśli będzie coś nie tak, to proszę MNIE informowac, to u mnie urodził się ten kot !!! I jeśli znów będzie z nim coś nie tak to tym razem wraca już do mnie i mam nadzieję że będzie mi dane wiedziec o tym :evil:
jestem bardzo rozgoryczona, wszystkim, nie wiem dlaczego///
Obrazek
Ultra
ALLEZ LES BLUES*PL

Postprzez pooley » czwartek, 29 czerwca 2006, 18:17

Ultra, jak najbardziej dzwonilem do Ciebie, tylko ze na domowy, poniewaz stwierdzilem ze rozmowa pewnie nie bedzie krotka, stwierdzilem ze nie bede dzwonil na komorke, wiadomo, koszty... pol godzinna rozmowa tania nie bedzie ;) poza tym odzywalem sie na GG i dzisiaj i dzien wczesniej, bez odzewu...
Ale moge Cie zapewnic, ze kot ma sie dobrze i gdyby cokolwiek sie z nim dzialo, bedziesz pierwsza osoba ktora sie o tym dowie a nie ostatnia, poczta pantoflowa.
Poza tym jak najbardziej chcialbym sie z Toba skontaktowac, bo kotek nadal nie ma rodowodu, a tylko papiery na sprzedaz, co wydalo mi sie dziwne, ale akurat to nie bylo najwazniejsze w tym momencie...
teraz jestem w pracy, wiec nie bardzo moge rozmawiac, ale jutro sie odezwe... i prosze o kontakt na GG (741974)

pozdrawiam
Michal
Aktualnie koty trzy :)
pooley

Postprzez Ultra » czwartek, 29 czerwca 2006, 18:54

nie miałam żadnej wiadomości na GG, a w domu rzeczywiście nie było mnie cały dzień. rodowód dziś poprzedni własciciele otrzymali ode mnie pocztą i ponoc mają się z Tobą skontaktowac, żebyś odebrał, więc zrób to, może zechcesz go wystawiac, teraz w klasie młodzieży a potem kastratów (wierzę, że go wykastrujesz :roll:
Już mi lepiej nie chciałam Cię broń Boże atakowac, tylko proszę kochaj go, te pierwsze dni nie będą dla niego łatwe, czekam na kontakt od Ciebie.
pozdrawiam ola
Obrazek
Ultra
ALLEZ LES BLUES*PL

Postprzez Ultra » czwartek, 29 czerwca 2006, 18:57

P.S. nie wiem czy nie uraziło mu sę prawe oczko, na zdjęciach wygląda jakby łzawiło, może to uraz mechaniczny - obserwuj, jak by co to do weto po krople trzeba :twisted:
Obrazek
Ultra
ALLEZ LES BLUES*PL

Postprzez remkey » czwartek, 29 czerwca 2006, 19:52

:spoko:
Obrazek
remkey
REMKEY*PL

Postprzez pooley » czwartek, 29 czerwca 2006, 22:18

A jutro Stitch pojawi sie w gazetce "Metro" przy krzyzowce :) na stronie z TV :)
Aktualnie koty trzy :)
pooley

Postprzez tunturi » piątek, 30 czerwca 2006, 09:48

To będzie pięknie obfotografowany rusek, już się cieszę na zdjęcia na jego stronie www :mrgreen:
tunturi

Postprzez Reni » niedziela, 2 lipca 2006, 19:29

Widać, że narodziła się wieeeeelka miłość :spoko:
FLORESTINA
Obrazek XENIAObrazek
Reni

Poprzednia strona

Powrót do ogłoszenia