INSTRUKCJA OBSŁUGI OGŁOSZEŃ

kupię/sprzedam/oddam/wezmę/zaginął/znaleziony/konkursy/etc.

Moderator: modRUSki

INSTRUKCJA OBSŁUGI OGŁOSZEŃ

Postprzez Administrator » poniedziałek, 11 lipca 2005, 12:43

Zasady umieszczania ogłoszeń


1. Treść ogłoszeń zamieszczonych w tym dziele powinna dotyczyć spraw związanych z kotami. Zachęcamy jednak do umieszczania ogłoszeń o szerszej tematyce.
Na przykład mogą to być ogłoszenia: adopcji "niekochanych" kociaków, sprzedaży np.: drapaków, karm, książek o tematyce kociej, itp. Tematyka ogłoszeń może także tyczyć wszelkich spraw związanych z naszą społecznością, np. poszukiwanie jakiegoś przedmiotu do pożyczenia lub kupienia, gotowości wykonania lub poszukiwania usług, itp.

2. W tym dziele nie handlujemy zwierzętami -- ogłoszenia hodowlane są umieszczane tylko i wyłącznie na stronie Klubu, w dziale 'Kocięta'.

3. Nie zezwala się na umieszczanie w tym dziale odnośników do aukcji internetowych, gdzie ogłaszają się pseudohodowle, ani do innych tablic ogłoszeniowych.

4. Uprzejmie prosimy o krótkie oznaczanie ogłoszeń w tytule np. [kupię], [sprzedam], [poszukuje], [zamienię], [szukam], itp. Znacznie ułatwi to poruszanie się po tym dziale.

5. Prosimy o jasne formułowanie treści w ogłoszeń oraz koniecznie o podanie kontaktu do osoby ogłaszającej (minimum to: nick / imię / nazwisko + adres e-mail / nr telefonu).


Moderatorzy oraz admin zastrzegają sobie prawo możliwości usunięcia ogłoszenia bez podania powodu, jeśli ich zdaniem ogłoszenie łamie ustalone powyżej zasady lub wzbudza ich wątpliwości natury etycznej.

Jeśli masz wątpliwości co do swojego ogłoszenia, skontaktuj się z nami -- chętnie odpowiemy na Twoje pytania:
http://www.ruscatclub.strefa.pl/forum/groupcp.php?g=83
Administrator
 
Posty: 38
Dołączył(a): piątek, 19 marca 2004, 13:16

Powrót do ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron