Przyjmę lub kupię kocurka rus z wadą umaszczenia

kupię/sprzedam/oddam/wezmę/zaginął/znaleziony/konkursy/etc.

Moderator: modRUSki

Przyjmę lub kupię kocurka rus z wadą umaszczenia

Postprzez sarenka » niedziela, 2 grudnia 2007, 21:48

:D Jeśli komuś z Was urodzi się kocurek z białymi (dla Was niepożądanymi:) włoskami proszę.... nie usypiajcie Go!! Ja o takim marzę. Nie jestem w stanie wydać tyle kasy jednorazowo na kocurka idealnego, więc poszukuję wymienionego w temacie. Mi i tak nie zależy na rodowodzie, nie zakładam hodowli :) Zapłacę za wydanie dokumentów dla niego, za szczepienia i za wyżywienie i zabiorę do naprawdę kochającej zwierzęta rodziny. Mam dla niego towarzystwo w postaci persa, dachowca i amstaffa :) Proszę o kontakt na GG.
sarenka

Postprzez StefanZ » niedziela, 2 grudnia 2007, 23:48

Sarenka. Pieknie rozumujesz chcac w ten sposów uratowac kotka - i jednoczesnie dostac rasowego, zdrowego, fajnego ruska.

Jest jednak ALE. Dobre hodowle nie usypiaja zdrowych kociat. Sprzedaja je jako koty "na kolanka" do dobrych domów. Ale znizka nie jest az tak duza... Wiec na tym forum prawdopodobnie nic z tego projektu ci nie wyjdzie...

To juz prawdopodobnie latwiej tobie bedzie z niepowazna hodowla, np fabryka. Tam oczywiscie usypiaja jak kotek jest jakimkolwiek klopotem.

Jak nie masz kasy a masz miejsce i serce to masz dwie inne mozliwosci:

Dorosly rusek szukajacy nowego domu. (ew póldorosly gdzie np kupiec wycofal sie, "i masz babo placek"...).

Hodowcy czasem oddaja kota na wychowanie (nie znam polskiego slowa),
tzn dostajesz kotke za darmo albo BARDZO tanio, ty ponosisz wszystkie normalne koszty utrzymania. Hodowca ma prawo do wziecia najczesciej dwóch miotów (koszty miotów bierze hodowca). Po tym przechodzi kotka na twoja pelna wlasnosc.
Podobnie robi sie czasem i z kocurami.
Nie jestem pewien jak to jest czeste w Polsce, ale np w Szwecji dosc czeste.
Jamusjkin oraz Zjivago przekazuja braterske pozdrowienia!
StefanZ

Postprzez sarenka » poniedziałek, 3 grudnia 2007, 17:55

StefanZ - wiesz, zaczęłam ten wątek ponieważ kontaktowałam się z pewną babką z ogłoszenia typu sprzedam rod. rus. I ona powiedziala, że ma 10-dniową koteczkę, która ma właśnie białe włoski na tylnych łapkach, ale jak się urodziła to ona tego nie zauważyła więc jej nie zabiła. Dopiero teraz to widzi i propnuje mi ją za 700 zł. Powiem szczerze - śmieszne!! Niech się takie babasko wypcha (pies ogrodnika - ja nie mam, nikt nie będzie miał).
Nie mówię, że chcę takiego kociaka za darmo - ale nie 50% ceny! Jestem skłonna rozważyć "tańsze" propozycje, ale nie za darmo i nie za stówę :)
A jesli chodzi o tę babeczkę, o której napisałam, to gdyby nie powiedziała mi o fakcie "przeoczenia" białych włosków to przemyślałabym propozycję. JA CHCĘ RUS I JUĹť! :))
sarenka

Postprzez bluecats » poniedziałek, 3 grudnia 2007, 20:04

sarenka napisał(a): kontaktowałam się z pewną babką z ogłoszenia typu sprzedam rod. rus. I ona powiedziala, że ma 10-dniową koteczkę, która ma właśnie białe włoski na tylnych łapkach, ale jak się urodziła to ona tego nie zauważyła więc jej nie zabiła.
:|
jeśli ta osoba należy do jakiegokolwiek klubu - powinnaś to zgłosić
SKANDAL :evil:
Mojej szczęście w kolorze Blue
bluecats
BLUE-BIS*PL

Powrót do ogłoszenia