przechowalnia mężów

przepływy międzyludzkie czyli wątki pozakocie...

Moderator: modRUSki

Postprzez Aleksandra LM » środa, 11 kwietnia 2007, 07:11

oj, Iza, podobnie jak ty nie mam wiekszych problemow z uplynnieniam dowolnej ilosci gotowki w trymiga. :twisted: Z tym ze tu nie potrzebuje nawet wychodzic do sklepu aby to zrobic - mnogosc sklepow internetowych. Victoria's secret :jupi4: :jupi2: :jupi1: , poza tym Fredericks of Hollywood, tudziez Boston Proper i wiele innych, moj maz tylko wzdych kiedy wlaze na ktoras z tych stron. Poza tym inne niebezpieczenstwa czaja sie na stronkach sprzedajacych koraliki i elementy do wyrobu bizuerii. Zaczelam recznie robic kolczyki, naszyjniki i bransoletki ze srebra i krysztalkow Swarovskiego. Najgorsze jest to, ze te strony sa uzalezniajace, ciagle widze cos co bym chciala nabyc i przerobic na kolczyki czy cos innego... Oj, ile ja juz tam kasy wydalam :olaboga:
Probuje troche sprzedawac ale poki co to idzie mi to powoli.
Aleksandra LM

Postprzez Rincevind » niedziela, 22 kwietnia 2007, 09:10

przechowalnia jest bardzo dobrym pomysłem, mam nadzieje ze jako przeznaczona dla mężczyzn ma tam odpowiednie wyposażenie czyli bar.
Panowie czy w tez zauważacie "lekkie" rozpanoszenie sie matriarchatu?
Asia o niewdzięczna istoto! Gdyby nie faceci to śmieci miałybyście wyrzucone natychmiast, obrazki powieszone w pięć minut itd. A wiesz jaka to strata do zacisniania związku?! Zdajesz sobie sprawę jak wiele można powiedzieć na temat wiercenia w ścianie, spaceru do śmietnik, naprawy uszczelki w kranie...
Aida i Żaba dachowa RUSałka
ObrazekObrazek
Rincevind

Postprzez Jasper » wtorek, 8 maja 2007, 23:25

Rany!!!!! Jakie to wszystko seksitowskie!!!!!
Jasper
DAG*PL

Poprzednia strona

Powrót do towarzyskie