No to się przywitam ;)

przepływy międzyludzkie czyli wątki pozakocie...

Moderator: modRUSki

No to się przywitam ;)

Postprzez carrie » sobota, 26 stycznia 2008, 16:05

Dopiero co się zarejestrowałam i w związku z tym pragnę się przywitać. Nie jestem ani hodowcą, ani posiadaczem RUS, za to mam hodowlę MCO i trafiłam tutaj szukając porady, jak oznaczyć malutkie kocięta, bo tak się składa, że mam teraz siódemkę, wszystkie solidy: 5 czarnych i 2 niebieskie. I chciałabym je bezpiecznie oznaczyć, ale nie wiem jak. Widziałam, że kilkutygodniowe ruski miały jakieś delikatne obróżki, ale ja mam teraz takie małe kociaki, że się boję tego użyć. 8-)
Niemniej poczytałam trochę dobrych rad hodowców; wychodzę z założenia, że dobrze jest oprzeć się na innych doświadczeniach, zawsze można się czegoś nauczyć. ;) Ruski zaczynają mi się coraz bardziej podobać, szczególnie te zielone oczy - boskie szafiry. :mrgreen: Może kiedyś skuszę się na wystawową kastratkę, ale to za kilka lat.
carrie

Postprzez bluecats » sobota, 26 stycznia 2008, 22:51

witaj
przepraszam ale musiałam usunąć twoj drugi wątek - bo

bluecats napisał(a):forum nie jest portalem ogłoszeniowym,
Owszem bedziemy informować o
kotach które szukają domów - ale tylko pod warukiem ich oddania - jeśli zdaża sie jakaś awaryjna sytuacja.
Nie jest to miejsce właściwe przyklejania informacji o sprzedaży kotów i kociąt. Do tego służy strona klubu.
Wszystkie takie posty będą usuwane .

mam jednak nadzieję iż będziesz aktywym forumowiczem
Mojej szczęście w kolorze Blue
bluecats
BLUE-BIS*PL

Postprzez carrie » niedziela, 27 stycznia 2008, 00:23

To ja przepraszam, nie doczytałam regulaminu, a powinnam. Postaram się unikać takich wpadek na przyszłość. I dziękuję za przywitanie. :)
carrie

Powrót do towarzyskie