Watek witajacy :)

jak sobie radzicie z...

Moderator: modRUSki

Awatar użytkownika
Werdelit
Kontaktowanie:

Postautor: Werdelit » środa, 24 października 2007, 08:02

No oczywiście, że najlepsza harce są nocą!!

Awatar użytkownika
Karen
Kontaktowanie:

Postautor: Karen » wtorek, 5 lutego 2008, 23:51

Witam wszystkich! :) Już od prawie dwóch lat śledzę to forum i wszystkie RUS-Cat-Clubowe Ruski i zdecydowałam w końcu też się przyłączyć.
Mieszkam od prawie pięciu lat w stolicy Estonii - Tallinnie (kto był na wystawie, ten wie, co to za miasto).

Ruski pokochałam od pierwszego wejrzenia i z tej miłości jakiś czas temu narodziła się hodowla Heart's Choice. Chwilowo mieszka z nami aż siedem (!) niebieskich pieszczochów: kocur Izzy, kotka Beauty, młoda koteczka Acey (tymczasowo) i 4 małe kociaki - dzieci Izzy'ego i Beauty.

Zapraszam na naszą stronę www.hearts-choice.com. Narazie tylko w wersji angielskiej. Niedługo pojawi się też polska ;)

Pozdrawiam!
Time spent with cats is never wasted!

Obrazek
Izzy, Beauty, Acey, Allegra, Avery

Awatar użytkownika
Werdelit
Kontaktowanie:

Postautor: Werdelit » środa, 6 lutego 2008, 09:08

WITAMy pieknie !

Usuń kropke po com w adresie www, bo sie nie łaczy ;)

Awatar użytkownika
bluecats
BLUE-BIS*PL
Kontaktowanie:

Postautor: bluecats » środa, 6 lutego 2008, 09:13

witamy Kasiu :D
Mojej szczęście w kolorze Blue

Awatar użytkownika
Karen
Kontaktowanie:

Postautor: Karen » środa, 6 lutego 2008, 09:41

Witam witam :)

No to teraz bez kropki:

www.hearts-choice.com

Obrazek

sigryda

Postautor: sigryda » czwartek, 7 lutego 2008, 12:00

Karen bardzo podobaja mi sie Twoje niebiesciuchy :)
Szczegolnie Izzy - niezly przystojniak z niego - jego zdjecie z galerii, gdzie lezy na lozku jest rewelacyjne! :D
Czy Beauty jest mieszanka typow: europejskiego i amerykanskiego? jest bardzo elegancka panienka :) no i kociaczki sa slodkie... czy masz moze wiecej ich zdjec?

Awatar użytkownika
Karen
Kontaktowanie:

Postautor: Karen » czwartek, 7 lutego 2008, 12:16

Sigryda, dziękuję za komplementy, przekażę kotom ;)

Beauty ma w rodowodzie mieszankę linii niemieckich, skandynawskich i amerykańskich. Jest trochę w typie CFA (ciemnozielone oczy, szeroko rozstawione uszy, krótki nos, elegancka, drobna budowa ciała), ale nie jest ekstremalna, więc sędziom FIFe też bardzo się podoba. Sama nie mogę się doczekać, co wyrośnie z jej kociaków z Izzym. Narazie mają 4 tygodnie i zapowiadają się na naprawdę piękne koty.

Zdjęć mamy tonę albo i dwie :D W ten weekend postaram się powklejać coś do galerii kociąt.

Obrazek

MacBor

Powitanie

Postautor: MacBor » wtorek, 26 lutego 2008, 17:39

Witam Szanownych Forumowiczów :)

To mój pierwszy post, więc krótko się przedstawię. Wraz z żoną i 8-letnim synkiem zamierzamy w najbliższym czasie wstąpić do grona posiadaczy rosyjskich niebieskich. Miłośnikami tej rasy zostaliśmy już jakiś czas temu - do tego stopnia, że żadnej innej nie chcemy. Postanowienie to wzmocniła wizyta na poznańskiej wystawie w minioną sobotę. Mało tego, wydaje się też, że nawiązaliśmy na niej kontakt z hodowczynią naszej przyszłej małej.
Jeżeli ktoś ma dobre argumenty na to, żeby nas odwieść od zamiaru zamieszkania pod jednym dachem z russian blue, niech się śpieszy, bo niedługo może być za późno ;-).
Pozdrawiam

ina

Postautor: ina » wtorek, 26 lutego 2008, 19:26

Witaj MacBor :)
Dobrze Cię rozumiem :) RUS rulez :D ;)
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Iballa

Postautor: Iballa » środa, 27 lutego 2008, 08:56

MacBor pisze:Witam Szanownych Forumowiczów :)

To mój pierwszy post, więc krótko się przedstawię. Wraz z żoną i 8-letnim synkiem zamierzamy w najbliższym czasie wstąpić do grona posiadaczy rosyjskich niebieskich. Miłośnikami tej rasy zostaliśmy już jakiś czas temu - do tego stopnia, że żadnej innej nie chcemy. Postanowienie to wzmocniła wizyta na poznańskiej wystawie w minioną sobotę.

Witam i chyba już dobrze kojarzę z wystawy :) Bardzo miło mi tutaj powitać autora wystawowych fotek Nippona. Cieszę się że już nam kibicujecie w naszym hodowlanym wątku.
Obrazek

Awatar użytkownika
Poison
GALATHILION*PL

Postautor: Poison » środa, 27 lutego 2008, 10:29

Karen, pozdrowienia dla pięknego Tallina, mój mąż tam był kilkakrotnie z naszymi kotami na wystawach i jest zachwycony tym pięknym miastem.

Trochę to daleko, ale mamy w planach ponowne odwiedzenie Estońskiej stolicy, również aby trochę pozwiedzać.
Obrazek

MacBor

Postautor: MacBor » środa, 27 lutego 2008, 13:32

Iballa pisze:Witam i chyba już dobrze kojarzę z wystawy :) Bardzo miło mi tutaj powitać autora wystawowych fotek Nippona. Cieszę się że już nam kibicujecie w naszym hodowlanym wątku.

Tak, dobrze Pani kojarzy. Obecnie tamten wątek jest dla nas tutaj w oczywisty sposób najważniejszy :).
Pozdrawiam, M.B.

Awatar użytkownika
Thien
CAMARILLA*PL

:)

Postautor: Thien » środa, 27 lutego 2008, 16:45

Witam wszystkich jeszcze niepowitanych :)
Niech RUS będzie z Wami :)

Awatar użytkownika
Karen
Kontaktowanie:

Postautor: Karen » niedziela, 2 marca 2008, 13:16

Poison pisze:Karen, pozdrowienia dla pięknego Tallina, mój mąż tam był kilkakrotnie z naszymi kotami na wystawach i jest zachwycony tym pięknym miastem.

Trochę to daleko, ale mamy w planach ponowne odwiedzenie Estońskiej stolicy, również aby trochę pozwiedzać.

Zapraszamy! Jeśli potrzebujecie info o Tallinie lub o Estonii - piszcie :) Kolejne wystawy mamy na początku maja oraz w sierpniu. Mam nadzieję, że się spotkamy.

Obrazek

Latajaca Lola

dobry wieczór

Postautor: Latajaca Lola » wtorek, 19 sierpnia 2008, 00:22

witamy się serdecznie z wszystkimi użytkownikami forum. Dwie rosyjskie piękności: Janeczka i Anusiak, oraz ja :)
Jowita

Wróć do „hodowla”