Promocja w sieci Rossman - Sheba 2,99!

jak sobie radzicie z...

Moderator: modRUSki

Awatar użytkownika
Poison
GALATHILION*PL

Promocja w sieci Rossman - Sheba 2,99!

Postautor: Poison » środa, 10 stycznia 2007, 13:01

Przez przypadek kupując kosmetyki zauważyłam, że w sieci ROSSMAN są również dostępne karmy dla psów i kotów i tu uwaga!
W tej chwili trwa promocja na puszki Sheba te mniejsze po 80 gram, które od niedawna są u nas dostępne w 4 smakach:
Filet pierś kurczaka
Filet pierś kaczki i kurczaka
Owoce morza koktajl
Filet z tuńczyka
Moja kotka Nadia teraz karmi maluchy i uwielbia przekącić szczególnie filet z piersi kurczaka, naprawdę wygląda on apetycznie i luksusowo po wyjęciu z puszki, nie jakaś tam mielona breja.
Cena to 2,99 PLN, ale miłosnicy kotów już to chyba zauważyli i puszki znikają z pułek w tempie rekordowym! Zapewne ta promocja szybko się skończy, sama wyniosłam z ROSSMANA jedną partię towaru :oops:
Cena w normalnym sklepie zoologicznym jest powyżej 4 PLN.
Obrazek

kiczer
Kontaktowanie:

Postautor: kiczer » środa, 10 stycznia 2007, 13:33

A czy to jest dobra karma?
Pytam się, bo nie znam się na kocich karmach. Mam psa i nie daję mu karm z super, hiper itp. marketów.
Pozdrawiam. Kinga :)

Awatar użytkownika
Poison
GALATHILION*PL

Postautor: Poison » środa, 10 stycznia 2007, 14:30

Kiczer: jeśli chodzi o ten konkretny produkt to mogę go polecić z osobistego doświadczenia; wystarczy otworzyć tą puszeczkę by zobaczyć 'prawdziwego' kurczaka i 'prawdziwe' owoce morza, a nie przemieloną bryję jaka jest w innych produktach, których ja z kolei nie kupuję.

Sheba jest uważana za jedną z marek premium, ale te małe puszeczki 80 g są jakościowo całkiem inne niż tacki Sheba 100 g.
Jednakże podstawowym składnikiem diety moich kotów jest sucha karma Biomill, ale tak na zdrowy rozum, czy Ty chciałbyś całe życie wcinać suche chipsy ? :lol:
Więc ja od czasu do czasu karmię moje niebieściuchy właśnie Shebą, ale to jest dla nich raczej smakołyk, miły akcent na powitanie jak wracam z pracy - bo dostają 1 - 2 puszki na 5 kotów :mrgreen: z tym, że kot Rysiek nie jada puszek, więc zostaje 2 puszki na 4 koty.
Dodam, że cały dzień mają postawioną suchą karmę bez ograniczeń, ale też zmieniam raz na jakiś czas smaki, by im się nie znudziło.
Obrazek

Awatar użytkownika
Werdelit
Kontaktowanie:

Postautor: Werdelit » środa, 10 stycznia 2007, 15:27

Podpisuje sie pod Poison.

te puszczeki Sheba w poznaniu na wystawie były po 4.5 zł!!! w skelpach zologincyzch sa ko 4 złoty i wiecej. Ja zakupiałam w Cerfurze po 3,5 i o od razu kupiałam 15 sztuk.Mam cichą andzieję ze w Rossmanie jeszcze będą.

Pychotka. skład super, samo miesko w delikatnym sosiku.

Moje wybredniaki zajdają sie tym bardziej niz Gimpet- Shiny-Catem

Q-palki super, koty szczesliwe i wylizują miski.

Polecam!!

kiczer
Kontaktowanie:

Postautor: kiczer » środa, 10 stycznia 2007, 15:33

Dzięki za odpowiedź! :)
Czy u kotów też zdaża się bojkot karmy, odmawiają jedzenia?
Mój lab przez pierwszy rok życia był na Eukanubie a potem z dnia na dzień przestał ją jeść i nie pomogła zmiana smaku, musiałam zmienić firmę. Teraz jesteśmy na RC, od czasu do czasu puszka Hill's-a.
Pozdrawiam. Kinga :)

aurora
BENITA OSTROV*PL
Kontaktowanie:

Postautor: aurora » środa, 10 stycznia 2007, 15:42

Ano... znudziło mu się. :-) Bywa tak... owszem bywa.

Moje kocice upodobaly sobie sucha Gimpet kittena... oszalaly.. ale nie moge od pewnego czasu dostac tej karmy...

Natomiast sheba... jesli chodzi o mokre to HIT! Hit dla RUSó“W hihi bo moja syjamka nawet nie chce tego powachać 8-)
Obrazek

Awatar użytkownika
Iballa

Dobre mokre jedzonko

Postautor: Iballa » czwartek, 11 stycznia 2007, 15:07

Ja jestem posiadaczką Rusa od 3 miesięcy, więc dobrze przygotowywałam się i edukowałam, starałam poznać cały asortyment. Z czystym sumieniem polecam świetne puszeczki na bazie filetowanego mięsa:

- almo nature
- sheba filets
- Feline Porta 21

Sheba jest wszędzie, ale 2 pozostałe marki niestety są drogie i trudno dostępne, możecie je obejrzeć w internetowym sklepie Animalia.pl.
Obrazek

aurora
BENITA OSTROV*PL
Kontaktowanie:

Postautor: aurora » czwartek, 11 stycznia 2007, 17:12

Kiedys kupowalam almo nature.. ale moje kocica kaprysza na te karme...
Choc u mnie (na animalii takze) to wlasnie sheba jest drozsza od almy...
80g kosztuje chyba 4.50
Obrazek

Awatar użytkownika
Iza
SKY BLUE RUSSIA*PL
Kontaktowanie:

Postautor: Iza » czwartek, 11 stycznia 2007, 20:01

Moi drodzy,
pudełko Sheba wersja Exkluzive w sklepie kosztuje 4,7 zł
Na oststniej wystawie w Sopocie w lipcu - wystawie CCB kupiłam hurtem po 50 gr za sztukę. Koty wsuwają jak zaklęte. Termin ważności był do lutego tego roku.
W Styczniu nasz magiczny dostawca również będzie, i w detalu na pewno za puszeczkę cena będzie ok 2 zł, ale jeśli weźmiecie większą partię cenę można negocjować. Sheba jest przywożona prosto od producenta.

Za te ceny kocham tego faceta....
Tak więc nic dodać nic ująć- Zapraszam do Elbląga!!!!!!!!!
Spokój, ruski spokój, dostojeństwo i powaga ...
Obrazek

aurora
BENITA OSTROV*PL
Kontaktowanie:

Postautor: aurora » piątek, 12 stycznia 2007, 11:31

Ale o tym mowimy? https://www.sheba.pl/
Obrazek

Awatar użytkownika
Iza
SKY BLUE RUSSIA*PL
Kontaktowanie:

Postautor: Iza » piątek, 12 stycznia 2007, 12:04

Tak dokładnie o tym mówimy!!!

o psztecikach serii exluzive, mrrrrrr...
Spokój, ruski spokój, dostojeństwo i powaga ...

Obrazek

Awatar użytkownika
Aleksandra LM
Kontaktowanie:

Postautor: Aleksandra LM » wtorek, 23 stycznia 2007, 22:04

Buuu, a tu Sheby nie ma. Maja tylko strone gdzie jest tzw "store locator" ale w promieniu 100 mil od miejsca gdzie mieszkam nie ma sklepu ktory by je prowadzil. I w dodatku tego exclusive o ktorym piszecie tu wogole nia ma, na stronie sa tylko opakowania 100g, fakt ze duzy wybor smakow - szczegolnie rybnych, ale niestety nie mozna ich nabyc.

a chcialam kupic cos smakowitego dla Lali, ona jest taka chudziutka, ale bylam u weta i powiedzial ze wsio jest z nia w porzadku, taka ma urode. Ile waza waszw rusalki, bo Lala 2 i pol miesiaca po odstawieniu dzieci od cyca ma 3 kg i figure modelki...

Wróć do „hodowla”