Urodziły mi się POINTY !!! ;-)))))))))))))))

jak sobie radzicie z...

Moderator: modRUSki

Awatar użytkownika
Blue Eminence
BLUE EMINENCE*PL
Kontaktowanie:

Urodziły mi się POINTY !!! ;-)))))))))))))))

Postautor: Blue Eminence » środa, 23 sierpnia 2006, 12:42

AHHHHAAAA..... ktoś zasypiał, to juz go pewnie postawiłam na nogi;-))))

Po długich trudach i znojach, namowach i błaganiach, składaniu ofiar dla Matki Natury, modlitw, porannych śpiewów, tańczeniu nago przy ognisku w Noc Sobótki itd itd...wreszcie wreszcie, urodziły sie wyczekane, wymodlone śliczne Pointy!

Śliczne, wyczekane Amerykańskie Curle w kolorze point;-))) całe 2!

Ponieważ jestem z tych co właśnie muszą bo się uduszą wiec radością też sie dzielę !!!!!!!! :jupi2:

Ruskie też mi się urodziły, ale tutaj sami wiecie...same niebieskie, same nudy;-) 8-) Chociaż poród nie był nudny zwazywszy, ze pół kota się tylko urodziło..drugie pół siedziało w kotce i za chiny nie mogłam go wytargac na świat....miot na litere K - jak Kamikadze. Tych o wrażliwych nerwach uspokoje, operacja sie udała i pacjeci żyją. Ale to inna historia.

pozdrawiam
PS. Ciekawa jestem ile osób tu zajrzy widząc temat tego wątku. :usmiech3:
Hodowla Kotów Rosyjskich Niebieskich i Amerykańskich Curl . American Curl Breed Council FIFe.

Awatar użytkownika
remkey
REMKEY*PL
Kontaktowanie:

Postautor: remkey » środa, 23 sierpnia 2006, 12:48

Gratuluję obu miotów!
;)
W szczególności tych wymodlonych pointów.

A z tej Nocy Sobótki to są może jakieś zdjęcia? :)
Obrazek

Awatar użytkownika
bluecats
BLUE-BIS*PL
Kontaktowanie:

Postautor: bluecats » środa, 23 sierpnia 2006, 13:09

no jak rany Danka .... :o czytam i aż mi się ciepło zrobiło ...
no ty masz babo poczucie humoru :lol: :twisted:
GRATULACJE

:D
Mojej szczęście w kolorze Blue

Awatar użytkownika
Blue Eminence
BLUE EMINENCE*PL
Kontaktowanie:

Postautor: Blue Eminence » środa, 23 sierpnia 2006, 13:30

Bo to słuchajcie dla jednych pikuś a na mnie się uwzięły złe moce....ani jedna ani druga kotka, żadych pointów. I tak 4 lata! Moj Kocur miał byc point carrier, a tu ni pointa w miocie..pokryłam nim kotke w Austrii - oczywiście pointy sie urodziły. Co za fatum. Sciągnełam (pożyczyłam) kocura pointa z rosji na 2 mies... 2 mioty i 0 pointów po ojcu poincie. Już myślałam że prędziej ruskie pointy mi się urodza niż Curle!!

Teraz jak moja kotka zaszła w ciąze, normalnie mówie teraz albo chyba nigdy. I prośbą- "Daisunia, kochasz Panią? urodz Pani poincika!" i groźbą: "Jak cholero nie urodzisz pointa to Ci uszy wyprostuje! " a ona tylko miau i miau i wreszcie sie zlitowała i wypluła mi 2 pointy. W sumie 6 i czarne i czarne z białym i pregowane i 1 bi-color jak łaciata krówka wygląda i właśnie te moje pointy. Jest kolorowo w koszyczku, taka mała Wielkanoc w hodowli :D

Ufff...zdjęłam klątwe! :lol: Ale sluchajcie to jest moj 7-my miot ACL i jak nie wierzyc w symbole?

A zdjęcia? jak ktoś mi zrobił to pewnie czeka jak bede stara i bogata, żeby mnie szantażowac..ale ja sie nieeee dammm i chetnie je za 30 lat pooglądam - jak zbereźna staruszka..hhehe :D
Hodowla Kotów Rosyjskich Niebieskich i Amerykańskich Curl . American Curl Breed Council FIFe.

Awatar użytkownika
Poison
GALATHILION*PL

Postautor: Poison » środa, 23 sierpnia 2006, 13:39

A oczy będą miały niebieskie?
Obrazek

Awatar użytkownika
Blue Eminence
BLUE EMINENCE*PL
Kontaktowanie:

Postautor: Blue Eminence » środa, 23 sierpnia 2006, 13:50

Poison, o właśnie tak :D o te niebieskie oczka chodziło :D Chciaż ja uwielbiam tez bi-colory z zielonymi oczami. Taka krówka, wiejski kot farmerski z wywinietymi uszami..

To zaden cud oczywiscie, w innych hodowlach na świecie rodzi się sporo pointów, ale akurat u mnie nie i im bardziej sie nie ma tym bardziej sie chce!..

Mojej kolezance z Moskwy spełniło sie marzenie, urodził sie point z białym. To ciekawe umaszczenie , ecru point, niebieskie oczka i białe łatki.

American Curl są uznane we wszytkich kolorach i odmianach SH i LH. Nawet lila, czekoladowe, płowe, cynamonowe - kolorach w których się nawet jeszcze Curl nie urodził, ale może..wiec zawsze kazdy miot to oczekiwanie i niepewnośc a co to sie urodzi do koszyczka... :D

Awatar użytkownika
Werdelit
Kontaktowanie:

Postautor: Werdelit » środa, 23 sierpnia 2006, 13:57

Serdeczne gratulacje i czekamy na foteczki.

Prosze ucałowac koteczki i jeszcze raz gratulacje dla dzielnych kocich mam i dla ich ludzkich opiekunów

Najważniesze ze wszystko pomyslnie sie skończyło- ten opis.. utkniętego kotka.. oj.. oby wszystko było dobrze :kotek:

Awatar użytkownika
Thien
CAMARILLA*PL

:)

Postautor: Thien » środa, 23 sierpnia 2006, 13:58

No to gratuluję i przesyłam głaski dla tych "nudnych" niebieskich :)

Awatar użytkownika
kinus
KABRIRUS*PL
Kontaktowanie:

Postautor: kinus » środa, 23 sierpnia 2006, 14:32

hehe
sie przylacze, bo mi tez urodzily sie pointy :) cale 3
oprocz tego lilaczek, czarna i czekoladka
jak zwykle zero nudy ;)
liczylam na niebieską, ale widocznie nie dane mi miec niebieskiego kota :lol:
Obrazek
Pinky,Oliwka, Uszka,Lunitari

Awatar użytkownika
Poison
GALATHILION*PL

Postautor: Poison » środa, 23 sierpnia 2006, 14:54

No ja myślę, że jak komuś z nas się urodzą pointy to też powinniśmy się cieszyć i patrzeć by były zdrowe, tak czy owak gratuluję ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Blue Eminence
BLUE EMINENCE*PL
Kontaktowanie:

Postautor: Blue Eminence » środa, 23 sierpnia 2006, 15:59

Kinus- czekoladka super! moim kolejnym marzeniem jest czekoladowy /liliowy Curl ale albo sie rodzą czekoladowe z prostymi uszkami albo show quality, ale nie czekolada..jak sie taki urodzi i będzie do sprzedania to pojade nawet do Afryki :lol:

Oczywiście, że pointy w ruskach to nie zadna tragedia, kociak jak kociak, potrzebuje dobrego domu i miłości jak kazdy inny. Byle go nie rozmnazac, ale cieszyc sie nim można i nalezy jak kazdym innym.

Apropos nudy - nuda kolorystyczna w przypadku rus jest zalecana :D !!!!!!
Zawsze można, jak ktoś tylko ma ochote, kupić sobie 1 kotkę innej rasy i mieć taką jedna pisanke. Czemu nie? :lol: To w każdym razie zdecydowanie lepsze niz kolorystyczne eksperymenty na ruskach.

Awatar użytkownika
kinus
KABRIRUS*PL
Kontaktowanie:

Postautor: kinus » środa, 23 sierpnia 2006, 16:08

jak najbardziej sie zgadzam z Toba :)
dlatego mam ruska i brytki pisanki :)
Obrazek

Pinky,Oliwka, Uszka,Lunitari

Wróć do „hodowla”