WYSTAWA FIFe W WARSZAWIE (10-11 GRUDNIA 2005)

jak sobie radzicie z...

Moderator: modRUSki

jakub
Kontaktowanie:

WYSTAWA FIFe W WARSZAWIE (10-11 GRUDNIA 2005)

Postautor: jakub » środa, 5 października 2005, 08:59

Polska Federacja Felinologiczna FELIS POLONIA oraz Klub Felinologiczny PFA mają zaszczyt zaprosić na:

I i II MIĘZYNARODOWA WYSTAWA KOTó“W RASOWYCH W WARSZAWIE

pod patronatem Federation Internationale Feline (FIFe)

10 i 11 GRUDNIA 2005 (2 certyfikaty)

Kompleks Wystawienniczy MURATOR EXPO w Centrum Handlowym Blue City. 02-222 Warszawa, Al. Jerozolimskie 179

Zaproszeni sędziowie:
- Wojciech-Albert Kurkowski (Polska) kat. I, II, IV
- Gianfranco Montovani (Włochy) kat. I, II, III, IV
- Jannick Renault (Francja) kat. I, II, III, IV
- Marek Chadaj (Polska) kat. I, II, IV
- Luigi Comorio (Włochy) kat. I, II, III, IV
- Martin Kabina (Czechy) kat. I, II, III
- Stephe Bruin (Holandia) kat. I, II, III, IV
- Ireneusz Pruchniak (Polska) kat. I, II
- Yan Roca Folch (Francja) kat. I, II

Opłaty za udział w wystawie:
- wszystkie klasy wystawowe (w tym miot) 90,00 / 150,00 PLN
- każdy kolejny kot tego samego wystawcy 80,00 / 130,00 PLN
- klasy 01, 02, 14 (EC, EP, kot domowy) 70,00 / 120,00 PLN
- dopłata za podwójną klatkę 30,00 / 50,00 PLN
- ustalenie koloru 20,00

Program wystawy na oba dni:
- Rejestracja i kontrola weterynaryjna 8.00 - 9.30
- Korekty 9.30 - 10.00
- Oceny kotów 10.00-16.00
- Best in Show 16.45

Organizatorzy Wystawy zapewniają:
- bezpłatny kryty parking na terenie kompleksu Blue City
- bezpłatny poczęstunek oraz gorące napoje
- bezpłatny autobus z okolic dworca centralnego na miejsce wystawy

Zgłoszenia na wystawę należy przesyłać mailem na adres: wystawa@pfa.com.pl oraz FAXEM (022) 321 69 89

Termin zgłaszania kotów upływa 29 listopada 2005
Opłata na wystawie wzrasta o 10,00 za jednego kota za każdy dzień uczestnictwa.

Warunki wystawy:
W użyciu pozostają wszelkie przepisy i regulaminy wystawowe FIFe oraz Polskiej Federacji Felinologicznej Felis Polonia.
Koty muszą przebywać w klatach aż do zakończenia wystawy. Prawo wstępu na wystawę mają tylko koty, które przeszły kontrolę weterynaryjną i są umieszczone w katalogu.
Wszystkie zgłoszone na wystawę koty muszą być zdrowe, wolne od chorób zakaźnych i pasożytniczych. Potwierdzenie stanu zdrowia powinno być wystawione nie wcześniej niż na 3 dni przed wystawą. Obowiązkowe są szczepienia przeciwko wściekliźnie, paneleukopenii dokonane nie wcześniej niż rok i nie później niż miesiąc przed wystawą. Białe koty muszą posiadać atest słuchu. Wystawiane koty muszą mieć przycięte pazurki.

Dodatkowe informacje:
- Jakub Majoch, jakub.majoch@pfa.com.pl, mobile (0048) 696 567 209

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

OPŁATY ZA UDZIAŁ W WYSTAWIE NALEŻY PRZESYŁAĆ NA KONTO:

Stowarzyszenie Klub Felinologiczny PFA
02-796 Warszawa, ul. Kabacki Dukt 5/103

BZ WBK 93 1090 2851 0000 0001 0441 8840

w tytule wpisując imię i nazwisko oraz imię zgłaszanego kota

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA
Ostatnio zmieniony piątek, 11 listopada 2005, 14:53 przez jakub, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
bluecats
BLUE-BIS*PL
Kontaktowanie:

Postautor: bluecats » środa, 5 października 2005, 14:07

Dwa pytania
1 150 zł za kastraty ??
2 czy jeśli wystawca napisze że NIE ĹťYCZY sobie sędziego - to czy będzie to przez organizatora uwzględnione?
Mojej szczęście w kolorze Blue

jakub
Kontaktowanie:

Postautor: jakub » środa, 5 października 2005, 17:44

Ceny za udział wystawie zgodnie z powyższą informacją. Jeżeli zgłosisz kastrata wcześniej to zapłacisz już nie 150,00 a 130,00 PLN. Jeśli natomiast nie będzie to Twój jedyny wystawiany kot to tylko 120,00 PLN.

szafir
Z SZAFIRU*PL
Kontaktowanie:

Postautor: szafir » czwartek, 6 października 2005, 00:42

[ :lol:
Ostatnio zmieniony czwartek, 6 października 2005, 09:16 przez szafir, łącznie zmieniany 1 raz.

jakub
Kontaktowanie:

Postautor: jakub » czwartek, 6 października 2005, 08:40

Co do Twojego pytania Asiu o to, czy można poprosić, aby konkretny sędzie nie oceniał Twojego kota to oczywiście muszę odpowiedzieć: NIE. Nie można wybierać sobie osoby, która będzie sędziować nasze futrzaki. Możecie liczyć jednak na moje zapewnienie, że RUSałki będą oceniane przez Pana Gianfranco Montovani z Włoch pierwszego dnia i Panią Jannick Renault z Francji, o której wszyscy w wątku o sędziach III grupy wypowiadają się jak o Panie :-)))

Mam nadzieję, że taki skład sędziowski Was zadowoli. Specjalnie starałem się zaprosić tych sędziów. Nie często bywają w Polsce, a to przecież miło usłyszeć ocenę o naszym przyjacielu od kogoś innego niż Hanne Sofie Sneum (choć na nią złego słowa powiedzieć nie dam, bo to moja ulubiona sędzina).

Obrazek
Gianfranco Montovani, Włochy

Obrazek
Jannick Renault, Francja

Oczywiście liczę na liczną reptezentację RUSków. Ja niestety swojego kocurka Kalibka ze względów czasowych nie będę mógł wystawić. Nie przeszkodzi mi to jednak w trzymaniu kciuków za wasze pluszane pociechy :-)
Ostatnio zmieniony czwartek, 6 października 2005, 09:11 przez jakub, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
bluecats
BLUE-BIS*PL
Kontaktowanie:

Postautor: bluecats » czwartek, 6 października 2005, 08:48

Kuba - ja pytałam czy jeśli wystawca napisał by, że nie chce do jakiegoś sędziego
Oprcz jednej Pani - jest ok
proponuje nasz sędziowski ranking :) który specjalnie odkopałam

jakub
Kontaktowanie:

Postautor: jakub » czwartek, 6 października 2005, 08:53

Asia,
Ranking niewątpliwie pomógł, gdyż właśnie na jego podstawie postanowiłe już teraz wyznaczyć sedziów, którym dopisze naszą cudowną rasę! Gianfranco Montovani cieszy się Waszym szacunkiem, Jannick Renault nie jest znana z w Polsce, gdyż sędziuje bardzo rzadko! Zaledwie kilka wystaw w roku, najczęściej we Francji i Włoszech. Z informacji od różnych innych sędziów wiem, że cieszy się ona dużym szacunkiem. Z kontaktów z nią mogę Wam powiedzieć, że to bardzo dokładna, poukładana starsza Pani. Mam nadzieje, że będziecie zadowoleni!

Awatar użytkownika
bluecats
BLUE-BIS*PL
Kontaktowanie:

Postautor: bluecats » czwartek, 6 października 2005, 08:54

spoko :)

szafir
Z SZAFIRU*PL
Kontaktowanie:

Postautor: szafir » czwartek, 6 października 2005, 09:02

:mrgreen:
Ostatnio zmieniony czwartek, 6 października 2005, 09:17 przez szafir, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
bluecats
BLUE-BIS*PL
Kontaktowanie:

Postautor: bluecats » czwartek, 6 października 2005, 09:06

jakub i szafir - to są osobiste - wycieczli - posty będą moderowane - wsystkie

Awatar użytkownika
agal
AGPAMIS*PL
Kontaktowanie:

Postautor: agal » czwartek, 6 października 2005, 09:59

bluecats pisze:Kuba - ja pytałam czy jeśli wystawca napisał by, że nie chce do jakiegoś sędziego
Oprócz jednej Pani - jest ok
proponuje nasz sędziowski ranking :) który specjalnie odkopałam

Ja też do tej pani nie chcę 8-) Jest (cenzura :mrgreen: ) i nic nie mówi

I też uważam, że za kastrata powinno być taniej na dzień dobry.

Aga.

jakub
Kontaktowanie:

Postautor: jakub » poniedziałek, 10 października 2005, 15:52

Agal,
A kto powiedział, że koty to tanie hobby? ;-) Cena za zgłoszenie kociaka nie jest wzięta z sufitu. Mają na nią wpływ nasze koszty - a jest ich prawie 100 000,00 PLN. Nie mogliśmy pozowlić sobie na obniżenie cen. Pamiętaj jednak, że zgłaszając kota wcześniej zyskujesz, gdyż płacisz mniej. Widzę, że zadziałało to na wielu hodowców, bo zgłoszenia się sypią tak, że nie nadążamy ich drukować.

A propos wystawy... Poniżej link do pobrania zgłoszenia kociaka na wystawę, jeśli ktoś nie posiada:
www.pfa.com.pl/zgloszenie.doc

I co ja mogę więcej powiedzieć? Chyba tylko tyle, że liczę na liczną reprezentację rosyjskiej mafii :-) Kilka rusków już jest :-)

jakub
Kontaktowanie:

Postautor: jakub » czwartek, 13 października 2005, 18:21

OPŁATY ZA UDZIAŁ W WYSTAWIE NALEŻY PRZESYŁAĆ NA KONTO:

Stowarzyszenie Klub Felinologiczny PFA
02-796 Warszawa, ul. Kabacki Dukt 5/103

BZ WBK 93 1090 2851 0000 0001 0441 8840

w tytule wpisując imię i nazwisko oraz imię zgłaszanego kota

jakub
Kontaktowanie:

Postautor: jakub » środa, 26 października 2005, 20:10

Krążą różne informacje o centrum, w którym ma się odbyć wystawa. Postanowiliśmy więc zrobić specjalnie dla Was mini-reportaż!

Wystawa odbędzie się w najnowocześniejszej sali wystawienniczej w Polsce. Będzie to dopiero druga impreza organizowana w nowej, dopiero wybudowanej sali. Murator Expo - właściciel obiektu dysponuje powierzchnią około 4 800 m.kw. Znaczną większość stanowi powierzchnia wystawiennicza i sale konferencyjne. Są też niezbędne pomieszczenia biurowe (biuro targów, biuro prasowe) i magazynowe. Całość zarezerwowana została na Wystawę Kotów. Centrum Targowe mieści się na poziomie +3 Blue City, którego maskotką jest KOT!

Obrazek
Blue City z zewnątrz. To jedno z największych centrów handlowych w stolicy. W tym budynku znajduje się już GOTOWA sala wystawiennicza Murator Expo.

Obrazek
Dla zmotoryzowanych gości mamy bezpłatny kryty parking - wszystko na terenie kompleksu Blue City.

Obiekt mieści się na skrzyżowaniu dwu ruchliwych ulic: Al. Jerozolimskich oraz Al. Prymasa Tysiąclecia. Jest jedną z atrakcji przyciągających klientów do Blue City - drugiej co do wielkości galerii handlowej w Warszawie, znakomicie rozpoznawalnej i dobrze zlokalizowanej w centrum miasta. To jedno z zagłębi handlowych stolicy, obejmujących dwie galerie i duże centrum sportowe. W każdy weekend przychodzi tu kilkadziesiąt tysięcy klientów.

Obrazek
W wolnym czasie można wyjść z Sali Wystawienniczej aby odwiedzić choć jeden z ponad 200 funkcjonujących w Blue City sklepów. Kawiarnie, restauracje - wszystko w zasięgu ręki...

Obrazek
I jeszcze jedno zdęcie z zewnątrz...

W Blue City to nie tylko największe sklepy: „Piotr i Paweł”, Royal Collection, Empik, Cubus czy Smyk – ale liczne rozrywki:

MAGIC CITY. Wesołe miasteczko w scenografii rodem z tropikalnych wysp i przygód piratów, ekskluzywna restauracja i modny klub nocny gdzie odbywają się imprezy z udziałem DJ-ów z całego świata.

INCA PLAY. Miejsce stworzone z myślą
o dzieciach. Karuzela, diabelski młyn, skacząca wieża, rurowisko oraz automaty pomagające ćwiczyć koordynację ruchów.

STREFA GIER. Symulatory lotów, samochodów rajdowych oraz jazdy na nartach i snowboardzie, elektryczne samochodziki i kilkadziesiąt automatów do gry.

KAMUFLAGE SKATE PARK. Raj dla miłośników deskorolki, rolek, sportów ekstremalnych
oraz prawdziwie młodzieżowych klimatów.

GOKARTY. Tor kartingowy na parkingu podziemnym.

ZAKUPY I NIE TYLKO. Blue City to: 224 sklepy i punkty usługowe, Centrum wyposażenia wnętrz Home City, salon samochodowy Autocity, 20 restauracji, centrum medyczne Enel-Med.

[/b]

Obrazek
Imponujące wnętrza...

Obrazek
Nic dodać, nic ująć!

Obrazek
Może właśnie dlatego do Blue City czasami walą tłumy...

Kilka słów o promocji...

Kampania promocyjna wystawy powstanie przy udziale trzech podmiotów: Murator EXPO oraz dwóch firm obsługujących Blue City - agencji reklamowej i public relations. Promocja obejmie:

PRASA CODZIENNA. Przewidujemy publikację artykułów redakcyjnych i ogłoszeń reklamowych, dodatki tematyczne, konkursy oraz reklamę w wydaniach internetowych. Do grona współpracujących z nami tytułów prasowych należą m.in.: „Gazeta Wyborcza”, „Super Express”, „Ĺťycie Warszawy”, „Metropol”, „Echo Miasta” oraz „Oferta”.
„Super Express” zorganizuje konkurs – czytelnicy będą oglądać na łamach „SE” kandydatów to tytułu „Super Kota”, a czytelnicy zagłosują na zwycięzcę. Dziennik opublikuje informacje o kandydatach oraz ich zdjęcia.

TYTUŁY BRANĹťOWE. Patronat medialny nad wystawą objął magazyn "KOT". O imprezie napiszą także: „Mój Pies”, „Przyjaciel Pies”, „Cztery Łapy”, „Fauna i Flora”, „Pies", "Kocie sprawy"

STACJE RADIOWE. Promocja na antenie stacji radiowych nie ograniczy się do spotów reklamowych. Słuchacze wezmą udział w konkursach z wartościowymi nagrodami - przy czym każde wejście antenowe będzie obudowane zapowiedziami giełdy – będą mogli także wygrać bezpłatne wejściówki na imprezę. W kampanii radiowej wezmą udział m.in.: Kolor, WaWa, PIN oraz Pogoda i TOK FM – w tym szczególnie program „Wierzę w zwierzę”.

INTERNET. Informacje o Wystawie ukażą się w portalach dużych korporacji działających na rynku zoologicznym. Operator sali posiada także własną bazę danych, zawierającą kontakty do ponad 10 000 osób odwiedzających imprezy organizowane przez Murator EXPO. Osoby te otrzymają od nas specjalne zaproszenie oraz newsletter o Wystawie.

REKLAMA NA TERENIE BLUE CITY. Blue City gwarantuje intensywną promocję Wystawy wśród swoich gości: ekspozycję plakatów reklamowych oraz dystrybucję ulotek (20 000 egz.): z recepcji, która będzie stała w trakcie Wystawy (sobota-niedziela) przed wejściem głównym do Blue City, z kas supermarketu „Piotr i Paweł”, na parkingu Blue City, przez „Blusie” - ludzi przebranych za Koty - maskotki Blue City. Szacujemy, że Wystawę Kotów odwiedzi ponad 15 000 gości.

PLAKATY. Informacje o Wystawie dotrą do klientów lecznic weterynaryjnych i sklepów zoologicznych w Warszawie.

Co więcej możemy dodać? Dziękujemy za zaufanie, za dziesiątki przesyłanych zgłoszeń i zapraszamy na wystawę!

jakub
Kontaktowanie:

Postautor: jakub » sobota, 29 października 2005, 12:01

Zgłoszenia można przesyłać także faxem (022) 321 69 89

Wróć do „hodowla”