Literatura

jak sobie radzicie z...

Moderator: modRUSki

Bratka

Literatura

Postautor: Bratka » środa, 24 sierpnia 2005, 16:19

czy istnieje literatura dotycząca konkretnie niebieskich rosyjskich, :?: ponieważ nie spotkalam się wcześniej z takową. prosze o jakies tytuły, a jesli nie ma calych książek o rasie, to pewnie są łączone, z innymi rasami , prosze o przyklady ciekawych lektur o tych kotkach, tylko żeby nie byly o nich w książce 2 zdania i jedna fotka, tylko jakis dluzszy opis, z gory dziekuje za odpowiedzi pozdrawiam Bratka

Awatar użytkownika
Poison
GALATHILION*PL

Postautor: Poison » środa, 24 sierpnia 2005, 16:56

Przykro mi, ja nic takiego nie znam, to co mogę polecić to odwiedzenie stron różnych hodowli, na niektórych można znaleźć opis rasy i jej pochodzenie itp.
Obrazek

Awatar użytkownika
remkey
REMKEY*PL
Kontaktowanie:

Postautor: remkey » środa, 24 sierpnia 2005, 22:33

jest taka pozycja:
Obrazek

Ja mam poprzednią, niebieską, edycję.
Co prawda mówi głownie o amerykańskim typie, ale dla każdego maniaka RUS, to jest po prostu "a must" ;-)

link do amazon.com
Obrazek

Awatar użytkownika
Romana
Kontaktowanie:

Postautor: Romana » czwartek, 25 sierpnia 2005, 09:08

Remkey
a powiedz mi jak jest z zamawianiem książek na zagranicznych portalach; nie masz problemów? akceptują nasze karty kredytowe?
a co z kosztami dostawy?

Niebieskie pozdro,
Roma

Awatar użytkownika
remkey
REMKEY*PL
Kontaktowanie:

Postautor: remkey » czwartek, 25 sierpnia 2005, 12:07

Zamawiam książki w amazon.com od 1997r. Nigdy nie miałem żadnych problemów.
Najpierw płaciłem moją Visą potem Eurocard/Mastercard (obie wypukłe), a teraz przerzuciłem się na karty wirtualne. Konkretnie używam ekarty ( http://www.mbank.com.pl/oferta/karty/ekarta.html ), bo to najbezpieczniejszy sposób na zakupy w internecie -- jeśli chcesz płacić kartą, to na specjalne subkonto przelewasz określoną sumę pieniędzy i możesz płacisz tylko tyle ile masz na tym subkoncie. Podobne karty ma jeszcze kilka banków ale ja, po różnych próbach, polecam mBank.
Obrazek

Awatar użytkownika
Mika
Kontaktowanie:

Postautor: Mika » czwartek, 25 sierpnia 2005, 15:52

Swoją drogą, Remkey, jestes w posiadaniu niezwykle cennej książki ;) Niemniej przy trafieniu na dostępny nakład też polecam zakupy (książkowe czy filmowe) na Amazonie - tak amerykańskim, jak brytyjskim. Przy kupnie kilku pozycji cena za przesyłkę robi się rozsądna - jest podobna do naszych cen dla przesyłek kurierskich. My również używamy e-karty mBanku, która nie sprawia kłopotów, a pozwala spać spokojnie. Co najciekawsze, pakiet z Amazona wędruje do nas przeciętnie 3 dni, co często nie zdaża się Poczcie Polskiej przy przesyłkach, nawet priorytetowych :badgrin:
Obrazek

Wróć do „hodowla”