o tym jak Frodo został z niami

jak sobie radzicie z...

Moderator: modRUSki

Awatar użytkownika
bluecats
BLUE-BIS*PL
Kontaktowanie:

o tym jak Frodo został z niami

Postautor: bluecats » sobota, 6 sierpnia 2005, 13:04

Więc chciałam podzielić się z Wami historią Froda -pluszowego kota . Tego jak to się stał ,że został z nami. :)

Frodo od początku ( jeszcze dużo , dużo przed samym kryciem i swoim urodzeniem ) miał jechać , daleko , dlatego do dzikiego kraju .. aż na "czarny ląd". Jak wydawało się miał zamieszkać z przemiłą rodziną po długotrwałych - formalnościach - załatwianiach papierów - szczepieniach , kwarantannach - które zajęły 6 miesięcy - okazało się ,że nici z wyjazdu .
Powiedzmy ,ze sytuacja "materialna " uległa znacznemu pogorszeniu i Frodo nigdzie nie pojedzie.

Szczerze mówic - to i mi i Markowi kamień spadł z serca a wszystkie wątpliwości dotyczące tak długiej podróży same się rozwiały.
Powstał kolejny problem - co zrobić z dorosłym kotem , który dodatkowo - dość "blisko " jest spokrewniony z moimi kocicami Niunią i Rapsodią ??
Tak więc po wielu , wielu dyskusjach , płaczach , kombinowaniach Frodo - dziś został pierwszym Blue-Bis owym kastratem .
Nasza decyzja - wynikła najbardziej z tego ,że jest to najbardziej niesamowity, najbardziej pluszowy i przyjacielski kot jakiego ktokolwiek jest w stanie sobie wyobrazić .
Najlepszy funfel Nasz i kotów. Frodo - jest pierwszym Rrosyjskim Niebieskim "Ragdolem" i mam nadzieję ,że będziecie go mieli okazję niedługo poznać osobiście.
Pozwoliłam sobie założyć ten wątek min dlatego aby podzielić się z wami swoimi rozterkami jakie towarzyszyły mi podjęciu tej decyzji.
Bogdan ,Iza ,Piotr , Ela - wszyscy mówiliście ,że wcale nie chcemy znaleźć dla Frodka nowego domu- i chciałabym oficjalnie przyznać wam rację - tyle ,że wtedy była to bardziej podświadoma decyzja. Teraz w pełni świadomie wiem ,że chcemy by mieszkał z nami, żeby działał jak balsam i dla nas i dla kotów.
Mam również nadzieję ,że w tym tygodniu będę mogła podzielić się jeszcze jedną nowiną. Narazie trzymam za to bardzo mocno kciuki .
Mojej szczęście w kolorze Blue

Awatar użytkownika
Werdelit
Kontaktowanie:

Postautor: Werdelit » sobota, 6 sierpnia 2005, 13:09

:luv6:

Awatar użytkownika
agal
AGPAMIS*PL
Kontaktowanie:

Postautor: agal » sobota, 6 sierpnia 2005, 14:32

Ach, no nareszcie! Kastrat w grupie III. Brawo!! Wiem, jak piekny jest to kot i jak bardzo było CI żal, że nie będzie reproduktorem. Ale, sama wiesz, nie każdy kot musi miec dzeici :D Za to będzie wspaniałą reklamą dla Twojej hodowli. No i oczywiście dla właścicieli jego tatusia :mrgreen:

Pamiętaj, że mimo kastracji, do ukończenia 10 miesięcy wystawiasz go w klasie 6-10. Potem dopiero konkuruje z kastratami.

Głaski dla bezjajowego, pluszowego RUSka

Ag.

Awatar użytkownika
bluecats
BLUE-BIS*PL
Kontaktowanie:

Postautor: bluecats » sobota, 6 sierpnia 2005, 14:41

Kocio dochodzi do siebie :)

aurora
BENITA OSTROV*PL
Kontaktowanie:

Postautor: aurora » sobota, 6 sierpnia 2005, 15:55

oj Asiu.. wiem, ze trudne to decyzje... ale pełne rozsądku. Głaski i całuski dla Froda od naszej rodzinki :luv1:

A za resztę... trzymam kciuki ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Poison
GALATHILION*PL

Postautor: Poison » poniedziałek, 8 sierpnia 2005, 09:48

Głaski dla Froda od całej naszej gromadki, serce moje i Marcina też podbnił, bo ma niesamowity chrakter, po prostu kot do przytulania :P
Obrazek

Awatar użytkownika
M&M
BËSTRY KŁÉTE*PL
Kontaktowanie:

Postautor: M&M » poniedziałek, 8 sierpnia 2005, 21:12

Mój kontakt z "Pluszakiem" był krótki, ale wrażenia niezapomniane. Jak w Sopocie wziąłem go na ręce, to od razu coś zaiskrzyło. Asia i Marek chyba to zauważyli i od razu chcieli żebym oddał kota. I dobrze, bo jeszcze minuta dłużej, a bym nie oddał. Miłość od pierwszego wejrzenia. Jak im z mieszkania kocur zginie to policje od razu kierować do Chojnic.

Awatar użytkownika
Iza
SKY BLUE RUSSIA*PL
Kontaktowanie:

Postautor: Iza » poniedziałek, 8 sierpnia 2005, 23:10

Och Frodo :luv3:

U nas już weszło powiedzenie że kot jest frodowaty albo mercedesowaty.
Mercedes-tak właśnie Piotr nazwał Frodo jak tylko go poznał.

Cieszę się, że w końcu podjęliście tę decyzję, ja też bym tak zrobiła, o ile wcześniej nie zjadłabym go z miłości.
:mrgreen:
Spokój, ruski spokój, dostojeństwo i powaga ...
Obrazek

Awatar użytkownika
bluecats
BLUE-BIS*PL
Kontaktowanie:

Postautor: bluecats » piątek, 30 września 2005, 13:17

Frodo wreszcie ma galerie !! Zapraszam serdecznie http://www.bluebis.republika.pl/galeria_frodo.htm

Awatar użytkownika
kinus
KABRIRUS*PL
Kontaktowanie:

Postautor: kinus » poniedziałek, 3 października 2005, 08:39

dopiero teraz doczytalam :)
gratuluje Asiu :)
szczerze mowiac od pewnego czasu twierdze, ze najkochansze ruski to kastraty :) juz nie mysla o amorach, tylko o lelaniu sie z czlowiekiem :)
Obrazek
Pinky,Oliwka, Uszka,Lunitari

Wróć do „hodowla”