Czy Wasze kotki też jedzą w ten sposób??

jak sobie radzicie z...

Moderator: modRUSki

editt
Kontaktowanie:

Czy Wasze kotki też jedzą w ten sposób??

Postautor: editt » piątek, 17 czerwca 2005, 18:41

hello,zauważyłam ostatnimi czasy,dziwny sposób konsumowania pokarmu przez mojego malucha.Gdy przygotuje mu w miseczce mięsko pokrojone na małe kawałki,wybiera je sobie łapką i podaje każdy kawałek z osobna wprost do pyszczka..Oczywiście,żeby utrzymać równowagę na 2 łapkach wykonuje przy okazji komiczne akrobacje :D Czegoś takiego jeszcze nie widziałam ! Robi tak tylko w przypadku mięsa,bo gdy dostanie karmę w sosie lub galaretce to nie zamierza się brudzić :) Czy to normalne? :lol: Pozdroo dla Wszystkich klubowiczów :)

Awatar użytkownika
Mika
Kontaktowanie:

Postautor: Mika » piątek, 17 czerwca 2005, 20:15

Moze po prostu maluch przechodzi faze polowania na jedzenie (ktore wprawdzie juz czeka na niego w misce, ale zapachem zawsze bardziej przypomina miesko do polowania, niz te przetworzone..)? A ze pewnie nie jest specjalnie glodny, to zamiast przykladnie jesc, pozwala sobie na takie zabawy. Moj Shiva gdy byl mniejszy tak robil, kiedy udalo mu sie przechwycic wiekszy, nie do konca pokrojony pasek miesa - tyle, ze przed chwyceniem go w zabki, jeszcze kilkakrotnie podrzucal w lapkach - kupa smiechu oczywiscie :lol:
Obrazek

Awatar użytkownika
Viola
EWJATAR*PL
Kontaktowanie:

Postautor: Viola » piątek, 8 lipca 2005, 15:48

To poprostu fajna zabawa.Moje maluchy tez często tak jedzą.Robia to nie tylko z mięskiem.Prawdziwa frajda to toczenie pokarmu dla Maine coonki po podłodze.To dość duże kulki i mogą śmiało zastępować piłeczkę.

Wróć do „hodowla”