protest

jak sobie radzicie z...

Moderator: modRUSki

Czy wyrażasz zgode na współne wysłanie protestu??

tak
17
77%
nie
5
23%

Liczba głosów: 22

Awatar użytkownika
bluecats
BLUE-BIS*PL
Kontaktowanie:

Postautor: bluecats » poniedziałek, 21 marca 2005, 14:19

ależ wydaje mi sie że to własnie zrobliliśmy - napisaliśmy list ( nieważne jak zatutułowałam wątek) ,
grzeczny list w którym napisane jest co dla nas hodowców i dla czego jest istotne i czemu uważamy artykuł za szkodliwy,
Mojej szczęście w kolorze Blue

jakub
Kontaktowanie:

Postautor: jakub » poniedziałek, 21 marca 2005, 16:13

Ja nie popieralem, nie popieram i nigdy tego nie popre. Moim zdaniem to blad. Ale nie jestem klubowiczem - dziajajcie, jak chcecie!

Magis
MUFFINA*PL
Kontaktowanie:

Postautor: Magis » poniedziałek, 21 marca 2005, 16:27

ja tez klubowiczem nie jestem, ale dorzuce, ze może warto skorzystać z doświadczenia Jakuba w kwestii gazetowej, tak aby dyplomatycznie załatwić to o co nam naprawdę chodzi, bo pomimo, że hodowca na razie nie jestem to sprawa lezy mi na sercu i bardzo prosze o umieszczenie na forum powiadomienia o rezultatach wyslanego listu.
Pozdrawiam wszystkich w ten piękny słoneczny dzień.

Awatar użytkownika
bluecats
BLUE-BIS*PL
Kontaktowanie:

Postautor: bluecats » poniedziałek, 21 marca 2005, 16:37

w takim razie - zobowiązuje się,ze dam odpowiedź jaką dostaniemy na wysłany list i poproszę inspiratorów- listu do redakcji o spotkanie się z dziennikarką albo rozmowe z redakcją.

Magis
MUFFINA*PL
Kontaktowanie:

Postautor: Magis » poniedziałek, 21 marca 2005, 19:02

super, dziękuję :)

Awatar użytkownika
Oakhallow
Kontaktowanie:

Postautor: Oakhallow » poniedziałek, 21 marca 2005, 23:15

Mam tylko nadzieję, że ten cały "protest" nie jest napisany w duchu: wszyscy członkowie klubu itp, bo jednakowoż 26% było przeciwko.
Oakhallow

Obrazek

Awatar użytkownika
bluecats
BLUE-BIS*PL
Kontaktowanie:

Postautor: bluecats » czwartek, 24 marca 2005, 11:38

narazie zgodnie z przewidywaniami jakuba nie mam żadnej odpowiedzi, niestety do spotkanie z dziennikarką nie dojdzie - można powiedzieć ze doszło już,
dziennikarka jest forumowiczką z miau
- tam BARDZO BARDZo SPOKOJNIE
(żeby nie było że kociarze to furiaci)
rozmawiały z nią osoby zajmujące się adopcjami dla kotów, prowadzące przytuliska
niestety bez skutku , żadnego, nawet na kontrartykuł

Awatar użytkownika
bluecats
BLUE-BIS*PL
Kontaktowanie:

Postautor: bluecats » czwartek, 24 marca 2005, 11:44

w każdym razie spróbujemy się spotkać
( może z przełożonym dziennikarki)

Awatar użytkownika
Oakhallow
Kontaktowanie:

Postautor: Oakhallow » niedziela, 27 marca 2005, 13:33

To chyba powinniscie tez oprotestowac redakcje i wydawce miesiecznika Claudia. W kwietniowym numerze jest artykul o rozmnażaniu zwierzat rodowodowych. Co prawda na przykładzie psów, ale w sumie ten sam nikczemny proceder :twisted:. Bo tak sobie pomyślałem, że takie uświadamianie przez media ludziom, posiadaczom rasowych psow i kotow, że mogą mieć rasowe szczeniaki/kociaki spowoduje nieuchronny wzrost podaży na rynku. A co za tym idzie będa musiały spaść ceny. Za tem doskonale rozumiem, że nie jest to w interesie hodowców. Bo jeśli nadal będą zadali astronomicznych kwot to już nie tylko pseudohodowle im zagrożą, ale również na własnym podwórku wyrośnie konkurencja z kolankowymi, rodowodywimi szczeniętami za 300-400zł. Trwoga w oczach.
A tak przy okazji to jeszcze powinniście wrzucić na indeks wydawcę Forbes'a. Też przedstawili hodowlę jako dobry sposób na biznes.
Tylko po co ta przykrywka o wzroście pogłowia i miłosci. Niech będzie powiedziane wprost, że chodzi o kase, ograniczenie dostępu do rynku i tepienie konkurencji. Wtedy na pewno łatwiej zrozumieć takie działania i intencję działających.
Taki niestety mam smutny obraz polskich "amatorskich" hodowców po niespełna rocznym czytaniu forów związanych z hodowlami psów i kotów.
Oakhallow

Obrazek

jakub
Kontaktowanie:

te wasze protesty

Postautor: jakub » wtorek, 29 marca 2005, 09:34

No coz... Mowilem, ze z tego pseudo protestu nic nie wyniknie! Chec spotykania sie z przelozonym jest mojej opinii zenujaca. Poza tym jesli myslicie, ze dziennikarka sama z siebie moze napisac jakis tekst o rasowych kotach to sie mylicie! Jest wiele osob, od ktorych to zalezy. Poza tym do publikacji jakiegokolwiek materialu w gazecie potrzebne jest jakies wydarzenie! Do poprzedniego tekstu bylo, bo ktos wyszedl z nowa inicjatywa. Tekst, o ktory zabiegacie przypominalby w swojej tresci art o babci robiacej kapcie na drutach :o
Dam sobie reke uciac, ze bez wyslanie oficjalnego sprostowania zaden przelozony dziennikarki sie z wami nie spotka. Sprostowania, ktorego ze wzgledow formalnych napisac nie mozecie!

Awatar użytkownika
bluecats
BLUE-BIS*PL
Kontaktowanie:

Postautor: bluecats » wtorek, 29 marca 2005, 09:40

widze ,że wcale się nie zrozumieliśmy .
ja się poddaje
tak źle i tak nie dobrze

jakub
Kontaktowanie:

Postautor: jakub » wtorek, 29 marca 2005, 11:07