dla wszystkich - nasze forum

jak sobie radzicie z...

Moderator: modRUSki

Awatar użytkownika
bluecats
BLUE-BIS*PL
Kontaktowanie:

Postautor: bluecats » niedziela, 21 listopada 2004, 11:26

oczywiście, sama chętnie też naszą historię w takim wątku opiszę
Mojej szczęście w kolorze Blue

Awatar użytkownika
bluecats
BLUE-BIS*PL
Kontaktowanie:

Postautor: bluecats » środa, 15 czerwca 2005, 09:43

Mam ogromną prośbę:
Forum nie jest miejscem wymiany osobistych przytyków, animozji - Jeśli są jakieś nieporozumienia proszę używać pw
Takie posty będą moderowane.

ninde
Kontaktowanie:

Postautor: ninde » piątek, 8 lipca 2005, 10:40

Jeszcze nie naleze do klubu i ciesze sie ze forum jest dla wszystkich
ninde

Jasper
DAG*PL

Postautor: Jasper » wtorek, 20 września 2005, 21:46

Jak widze kolejny raz zostałą poruszona sprawa cenzury niektorych watkow. Niestety zbyt czesto czytam takie pretensje by uwazac, ze to odosobnione przypadki i "niechcacy" gdzies się jakis watek zapodzial. Uwazam, ze forum jest miedzy innymi od tego by poruszac rowniez sprawy trudne lub nawet bardzo kontrowersyjne. A jedynym powodem do pewnej cenzury jest chamstwo i obrzucanie sie wzajemnie obelgami na forum. No i zalatwianie osobistych porachunkow. Poza tym nie wolno niczego cenzurowac, bo jak mi sie wydaje czasy PRLu i juz dawno minely i ponoc mamy wolnosc slowa. Ale moze to kolejna UTOPIA!

Awatar użytkownika
bluecats
BLUE-BIS*PL
Kontaktowanie:

Postautor: bluecats » środa, 21 września 2005, 07:43

po raz kolejny Jacku
- żaden wątek się nie zapodział
- żaden post nie został skasowany ,żaden

ĹťADEN

przeniesione zostały tylko te posty gdzie dyskusja :arrow: dotyczyła tylko i wyłącznie obrażanie się nawzajem
- sprawy osobiste załatwiamy na pw

a jeśli chcesz PRL u to bardzo proszę
Posty gdzie będzie - jakakolwiek nagonka personalna będą KASOWANE- bo forum nie jest od załatwiania prywatnych spraw

możesz się z kimś nie zgadzać możesz dyskutować
- ale nie mozesz robić żadnych
komentarzy dot drugiej osoby - ok?

Tak samo jak kasowane będą jakiekolwiek - brzydkie słowa

Dziękuje

Jasper
DAG*PL

Postautor: Jasper » środa, 21 września 2005, 11:41

bluecats pisze:po raz kolejny Jacku
- żaden wątek się nie zapodział
- żaden post nie został skasowany ,żaden

ĹťADEN

Dobrze, przepraszam, jesli cię uraziłem. Ale dlaczego ciagle ktoś ma o to pretensje? Trochę mnie poniosło, gdy po raz kolejny przeczytałem, zę ktoś ma pretensje. Przepraszam. Moze ustalić jakieś konkretne zasady obowiazujące na tym forum i bedzie jasne.

Awatar użytkownika
bluecats
BLUE-BIS*PL
Kontaktowanie:

Postautor: bluecats » środa, 21 września 2005, 11:46

sytułacja była dość napięta - przesunełam cały wątek -a le zostawiłam o tym informacje na forum hodowla- ze wątek wróci jak oddzielę od niego wypowiedzi nie należące do tematu wątku

Zasady są dość jasne a ja staram się nie ingerować w forumowe" zycie"
jest tylko jedna prośba i dotyczy wszystkich
1 kultura wypowiedzi i załatwianie osobistych spraw na pw
:)

Jasper
DAG*PL

Postautor: Jasper » czwartek, 22 września 2005, 19:52

Oki!

jolek

Postautor: jolek » piątek, 21 października 2005, 14:28

A ja chciałabym dodać, że forum jest dla mnie miłym miejscem i bardzo cenię sobie tutejszy spokój i kulturę :) (chociaż może nie doczytałam wszystkich wątków ;) )
Takie kocie (jakby nie było elitarne :mrgreen: ) forum jest ostatnim miejscem gdzie chciałabym być swiadkiem niedobrego traktowania siebie nawzajem. Dość jest tego w tym kraju i na tym swiecie.
Tak wiec bardzo Wszystkim dziękuję.
Mam jedno tylko życzenie....aby wątki częściej / szybciej ruszały sie z dołu do góry ;)

Pozdrawiam :)
Obrazek Enzo & Vito

aurora
BENITA OSTROV*PL
Kontaktowanie:

Postautor: aurora » poniedziałek, 24 października 2005, 10:05

jolek pisze:A ja chciałabym dodać, że forum jest dla mnie miłym miejscem i bardzo cenię sobie tutejszy spokój i kulturę :) Tak wiec bardzo Wszystkim dziękuję.

Obrazek
Obrazek

Jasper
DAG*PL

Postautor: Jasper » środa, 26 października 2005, 22:20

jolek pisze:A ja chciałabym dodać, że forum jest dla mnie miłym miejscem i bardzo cenię sobie tutejszy spokój i kulturę :) (chociaż może nie doczytałam wszystkich wątków ;) )
Takie kocie (jakby nie było elitarne :mrgreen: ) forum jest ostatnim miejscem gdzie chciałabym być swiadkiem niedobrego traktowania siebie nawzajem. Dość jest tego w tym kraju i na tym swiecie.
Mam jedno tylko życzenie....aby wątki częściej / szybciej ruszały sie z dołu do góry ;)

Niestety z tą kulturą to nie zawsze tak bywa dobrze, choć i tak zle tez nie jest. A co do forum w ogóle, to trochę za mało jest na nim pozruszamy "poważnych" spraw dotyczących zachowania się kotów, ich genetyki, hodowli, itd. Jeśli już pojawi się jakiś ciekawy temat, np nosicielstwa umaszczenia syjamskiego, to zaraz dochodzi do kłotki i forumowicze dzielą się co najmniej kilka wzajemnie zwalczających się obozów. Szkoda, bo własnie takie tematy nie tylko śa ciekawe, ale tez powiekszająnasza wiedze o kotach, które hodujemy.

jolek

Postautor: jolek » środa, 23 listopada 2005, 17:10

jolek napisał:
A ja chciałabym dodać, że forum jest dla mnie miłym miejscem i bardzo cenię sobie tutejszy spokój i kulturę (chociaż może nie doczytałam wszystkich wątków )
Takie kocie (jakby nie było elitarne ) forum jest ostatnim miejscem gdzie chciałabym być swiadkiem niedobrego traktowania siebie nawzajem. Dość jest tego w tym kraju i na tym swiecie.
Mam jedno tylko życzenie....aby wątki częściej / szybciej ruszały sie z dołu do góry

Pozdrawiam

Niestety z tą kulturą to nie zawsze tak bywa dobrze, choć i tak zle tez nie i jest. A co do forum w ogóle, to trochę za mało jest na nim pozruszamy "poważnych" spraw dotyczących zachowania się kotów, ich genetyki, hodowli, itd. Jeśli już pojawi się jakiś ciekawy temat, np nosicielstwa umaszczenia syjamskiego, to zaraz dochodzi do kłotki i forumowicze dzielą się co najmniej kilka wzajemnie zwalczających się obozów. Szkoda, bo własnie takie tematy nie tylko śa ciekawe, ale tez powiekszająnasza wiedze o kotach, które hodujemy.

chciałam aby sie zrobiło miło i pozytywnie...
nie dałam jednak rady... :cry:

wnioskuję o wiecej optymizmu, tolerancji i luzu... :)

Aurora... :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Obrazek Enzo & Vito

Awatar użytkownika
bluecats
BLUE-BIS*PL
Kontaktowanie:

Postautor: bluecats » środa, 23 listopada 2005, 18:02

:kotek:

Jasper
DAG*PL

Postautor: Jasper » czwartek, 24 listopada 2005, 23:20

Asiu, czy ten kotek to jakaś aluzja, cobyśmy sie po łebkach głaskali?

ela05
Kontaktowanie:

Postautor: ela05 » sobota, 9 grudnia 2006, 12:11

uwielbiam moje koty mam 3 koty :P :P :P :P :P :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
koty są super

Wróć do „hodowla”