dla wszystkich - nasze forum

jak sobie radzicie z...

Moderator: modRUSki

Awatar użytkownika
bluecats
BLUE-BIS*PL
Kontaktowanie:

dla wszystkich - nasze forum

Postautor: bluecats » czwartek, 16 września 2004, 12:43

Chciałam bym aby nasze forum , przybrało trochę inny niż dotąd charakter.

A tak dokładniej aby młodzi , początkujący hodowcy i właścicele RUSów mieli poczucie, że są tu mile widziani i mają możliwość bez skrępowania pytać o wszystkie nurtujące sprawy.

Zaznaczę jednak,że forum nie jest właściwym miejscem to - dyskujsji nad rzeczami na które nie mamy jako forumowicze wpływunp. przepisy , zakazy obowiązujące w ramach jakiegokolwiek stowarzyszenie , klubu, związku.
Miejscami właściwymi do takich dyskusji są zebrania członków w/w klubów i związków.

Nie chciałabym jednak aby utrwaliło się mylne wrażenie , które niektórzy mogliby odnieść że jakiekolwiek koty , hodowle są preferowane a inne nie. Nie jest tak .
Z doświadczenia wiem ,że na forum zaglądają osoby które niedawno kupiły kota , zastanawiają sie nad wystawami , nad hodowlą. Zadaniem tego forum było doradzenie i wymiana doświadczeń.
Każda osoba która ma rusa i chciałaby udać się z kotem na wystawe , dowie się od nas jak kota przygotować , jak wystawić, co i jak powinna pokoleji robić.Każda osoba która myśli o hodowli również uzyska w miarę naszych możliwości pomoc i rade.

Zaznaczę- każda osoba. Każdy kot , który ma rodowód i właściciela który ma ochotę pojechać na wystawe , ma szanse na wystawie.
Każdy kot który zdobedzie licencje hodowlaną ( tu kieuję się przepisami SHKRP, ponieważ w ramach tego związku powstał klub - a za nim to forum)
może być rozmnażany- oczywiście zgodnie z innymi przepisami SHKRP- i nikt tego prawa mu nie odmówia.

Każda nowa osoba z RUSkiem jest mile widziana na naszym forum.
Chcielibyśmy również wszystkim tym którzy kota szukają dopiero , doradzić w jaki sposób powinni państwo szukać hodowli z której wasz przyszły kociak będzie pochodził, na co zwracać uwagę .
Ostatnio zmieniony piątek, 8 października 2004, 11:38 przez bluecats, łącznie zmieniany 2 razy.
Mojej szczęście w kolorze Blue

Awatar użytkownika
Mariejo

Postautor: Mariejo » czwartek, 16 września 2004, 16:11

Popieram!
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
kinus
KABRIRUS*PL
Kontaktowanie:

Postautor: kinus » czwartek, 16 września 2004, 17:49

Dziekuje.
Obrazek
Pinky,Oliwka, Uszka,Lunitari

helseth
NIEBIEŚCIUCH*PL
Kontaktowanie:

Postautor: helseth » piątek, 17 września 2004, 16:17

Bardzo milo mi widziec te deklaracje zmiany postawy. Jest bardzo radykalana w swoich zalozeniach i szlachetna w swoich pobudkach i mam nadzieje, ze taka postawa bedzie od dzisiaj wizytowką klubu kotow rosyjskich.

Niepokoją mnie tylko srodki, jakie zostaly podjete, aby te zmiany wprowadzić. Watki, zwane przez Ciebie "ortodoksyjnym podejsciem", dostaly nog i zniknęły z forum. Jak dla mnie jest to wprowadzanie cenzury i wybielanie historii. W związku z tym wypada mi ostrzec kazdego potencjalnego forumowicza - takze Twój watek moze stąd zniknac, gdy stanie się niewygodny! Osobiście jestem tym faktem zniesmaczony, tym bardziej, ze nawiązując w swoich wypowiedziach do nieistniejących postow robię z siebie kompletnego idiote.

Jesli kogos naszly refleksje, to niech zrobi to co Bluecats, a niech nie udaje, ze nic sie nie wydarzylo...

Awatar użytkownika
bluecats
BLUE-BIS*PL
Kontaktowanie:

Postautor: bluecats » piątek, 17 września 2004, 18:24

:o
nie za bardzo wiem o co chodzi , ??
żaden temat nie zniknoł ani żaden wątek.
( chyba że te co podwójnie były wysłane )

helseth
NIEBIEŚCIUCH*PL
Kontaktowanie:

Postautor: helseth » piątek, 17 września 2004, 18:59

bluecats pisze::o
nie za bardzo wiem o co chodzi , ??
żaden temat nie zniknoł ani żaden wątek.
( chyba że te co podwójnie były wysłane )

Zaginal, a odnalazl sie... to jest wlasnie robienie z ludzi idiotow... no ale coz, dobrze, ze wrocil.
A jesli nie wiesz, o ktory chodzilo, to podaje tytul: Z cyklu: kontrowersje. Kot rasowy = lokata kapitału na 4.5%?
Po podobnych zagraniach trudno wierzyc w dobre intencje... nie mozna bylo po prostu napisac "masz reacje, watek wraca?"... ale widocznie polityka klubu jest inna i bede mial to na uwadze.

Awatar użytkownika
bluecats
BLUE-BIS*PL
Kontaktowanie:

Postautor: bluecats » piątek, 17 września 2004, 19:04

ja go przesuwałam ale moze nie jestem dośc dobrym modem ,
miał być przesunięty a nie zniknięty. ale tak, masz racje wywaliło mi go .

helseth
NIEBIEŚCIUCH*PL
Kontaktowanie:

Postautor: helseth » piątek, 17 września 2004, 19:21

Prosze o odpowiedz, gdzie mial zostac przesuniety? A modem nie jestes zlym, bo przesuniecie sie udalo... dla mnie on zniknal, ale jest dla mnie oczywiste, ze trafil na zamkniete forum klubowe, zeby potencjalni forumowicze nie mieli do niego dostepu - jak probowalem na niego wejsc, to wyskoczylo mi okienko logowania. Gdyby "sie wywalil" okienka by nie bylo. Wniosek jest prosty, zostal przesuniety na forum zamkniete - i po co sie bylo znowu mijac z prawda?

Awatar użytkownika
bluecats
BLUE-BIS*PL
Kontaktowanie:

Postautor: bluecats » piątek, 17 września 2004, 19:29

tak na zamknięte

helseth
NIEBIEŚCIUCH*PL
Kontaktowanie:

Postautor: helseth » wtorek, 5 października 2004, 15:38

upss... odkleiło się :(

Awatar użytkownika
bluecats
BLUE-BIS*PL
Kontaktowanie:

Postautor: bluecats » wtorek, 5 października 2004, 15:46

w ramach porządków - bo góra forum zaczela się robić jak choinka

myslisz że dobrym pomysłem jest naadal mieć to przyklejone ?
i tak niewiele osób tu zagląda , jeśłi jest potrzeba wróci na góre

helseth
NIEBIEŚCIUCH*PL
Kontaktowanie:

Postautor: helseth » wtorek, 5 października 2004, 16:03

Uwazam, ze to bardzo pozytywna i wazna deklaracja.

Ale masz racje, ze za duzo jest przyklejonych rzeczy i wbrew pozorom, sa one najmniej czytane ze wszystkich watkow - nie rzuca sie w oczy dopisanie do nich kolejnego posta. Wydaje mi sie jednak, ze jak ktos nowy przychodzi na forum, to dobrze jak moze na taka deklaracje trafic.
Ale zupelnie sie nie upieram, ze ma byc przyklejona.

Awatar użytkownika
bluecats
BLUE-BIS*PL
Kontaktowanie:

Postautor: bluecats » wtorek, 5 października 2004, 22:32

zrobie tak -jak coś odpadnie przykleje znów ,zeby za daleko nie uciekło ,
treaz jest chojinka i mało czytelnie wyglada

Awatar użytkownika
bluecats
BLUE-BIS*PL
Kontaktowanie:

Postautor: bluecats » piątek, 8 października 2004, 11:07

ok to wraca na góre

+ informacja

forum nie jest portalem ogłoszeniowym,
Owszem bedziemy informować o
kotach które szukają domów - ale tylko pod warukiem ich oddania - jeśli zdaża sie jakaś awaryjna sytuacja.
Nie jest to miejsce właściwe przyklejania informacji o sprzedaży kotów i kociąt.
Do tego służy strona klubu.

Wszystkie takie posty będą usuwane .
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 7 marca 2005, 10:58 przez bluecats, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Csilla
Kontaktowanie:

Postautor: Csilla » niedziela, 21 listopada 2004, 10:00

Ja jestem bardzo zadowolona, że trafiłam tu, na tę stronkę. Od razu odczułam życzliwość forumowiczów, a to pomaga w momencie jakiegoś problemu, nie bać się zadać pytanie na forum, często być może balalne, ale nie dające spokoju ,,zielonej" towrzyszce kota. Ĺťałuę bardzo, że odkryłam ten portal bardzo późno i długi czas borykałam się z niemożnością podzielenia się różnymi przeżyciami z kimś, kto to rozumie, bo przeżył na własnej skórze.
Teraz biję się z myślami, czy dodać nowy temat ,,kocie początki" każdy ma swoją historię spotkania z rasą i potem z osobistym kotem. Moja trwała osiem lat od momentu zobaczenia rasy do tego, kiedy wiozłam kota do domu. Jestem ciekawa jak to było z innymi... :lol: co myślicie? dodac taki temat???

Wróć do „hodowla”