RUS CAT CLUB - Zapraszamy !!!

jak sobie radzicie z...

Moderator: modRUSki

Awatar użytkownika
bluecats
BLUE-BIS*PL
Kontaktowanie:

RUS CAT CLUB - Zapraszamy !!!

Postautor: bluecats » czwartek, 5 sierpnia 2004, 12:08

Russian Blue Cat Club jest Klubem zrzeszającym miłośników i hodowców kotów Rosyjskich Niebieskich, działającym w ramach organizacji FIFe i SHKRP .

Serdecznie zapraszamy Państwa do współtworzenia klubu razem z nami: prosimy przysyłać do nas informacje dotyczące Państwa kotów, ich zdjęcia, informację i nowości związane z Państwa hodowlą, kocie ciekawostki, ogłoszenia o kociętach do sprzedania, anonsy matrymonialne i inne.
Aby zostać członkiem Klubu Kotów Rosyjskich Niebieskich należy wypełnić i przesłać deklarację. Dane, które Państwo wpisujecie pozostaną w naszej bazie i są tylko do naszego użytku.
Wysłanie jest wyrazem zgody na uczestnictwo w Klubie oraz na uregulowanie opłat obowiązujących w Klubie na przetwarzanie danych zawartych w deklaracji oraz zgodę na umieszczenie Państwa danych kontaktowych na stronie internetowej klubu .
Potwierdzenie członkostwa prześlemy Państwu pod wskazany adres
e-mail, w terminie 14 dni od daty złożenia deklaracji lub automatycznie dodamy państwa do list członków klubu.
Przed wypełnieniem prosimy o zapoznanie się z regulaminem Russian Blue Cat Club, umieszczonym na stronie internetowej
www.ruscatclub.prv.pl
Mojej szczęście w kolorze Blue

Awatar użytkownika
Jola
CARSKIE SIOŁO*PL

Postautor: Jola » środa, 6 kwietnia 2005, 17:09

Witam,

niedawno dołączyłam do Klubu - co prawda jeszcze sie nie wypowiadałam - ale własnie debiutuję:). Przystąpienie jest niesamowicie szybkie i proste. Teraz jeszcze pouzupełniem wizytówki itd, dokończe stronę www swojej hodowli - Carskie Sioło i umieszczę ją w internecie aby wszyscy mogli poznać moje koty.

Pozdrawiam
Jola

Awatar użytkownika
bluecats
BLUE-BIS*PL
Kontaktowanie:

Postautor: bluecats » środa, 6 kwietnia 2005, 17:18

witamy pozdrawiamy

sticzona
Kontaktowanie:

Postautor: sticzona » poniedziałek, 31 października 2005, 21:13

Witam :D
Od niedawna stałam się szczęœliwa właœcicielka kocicy rasy ROSYJSKI niebieski. Nie posiada ona żadnych dokumentów na swoje pochodzenie tzn rodowodu, a ja na kotach „rasowych” się nie znam i do rasy w sumie sama doszłam po zwiedzeniu kilku kocich stronek .Jeœli już byłam właœcicielkĹĄ kociaka to był zwykłym dachowcem znalezionym na ulicy bez szans na przeżycie nie mówiĹĄc o przetrwaniu. :cry: Niestety Sticzona-( tak nazwała ja moja córeczka) była niechcianym prezentem pochodzĹĄcym z giełdy samochodowej w soœnicy, no i nie było jej chyba za dobrze u hodowcy ponieważ była nie odrobaczona no i wychudzona. o kontroli weterynaryjnej nie wspominam :evil: Babcia mojej koleżanki nie zgodziła się na pozostawienie jej, no a u mnie też miała być tylko na jakiœ czas do znalezienia nowego domu ze względu na moja 3 letniĹĄ córkę no i moja prace…jednak zawojowała nasze serca no i klamka zapadła :P nie oddam jej już za żadne pieniĹĄdze:) zakochałam się w niej zresztĹĄ nie tylko ja :D jest niesamowita, cierpliwa, łagodna bardzo towarzyska a gdy się bawi to wciĹĄga wszystkich w pogoń za swoja piłeczkĹĄ mam nadzieje ,że gdy zdecydujemy się na kolejnych nowych członków naszej rodziny mam namyœli potomstwo znajdę w klubie godnego uwagi, doœwiadczonego no i przystojnego narzeczonego dla mojej Stoczony ;)
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
bluecats
BLUE-BIS*PL
Kontaktowanie:

Postautor: bluecats » wtorek, 1 listopada 2005, 11:44

Witamy cię ciepło
Bardzo się cieszę ,że kotek znalazł u ciebie kochającą rodzinę i ciepły bezpieczny dom.
Bardzo bym prosiła cie o poczytanie tego forum , możesz tu znaleźć wiele cennych informacji i rad min czemu powinno się sterylizować nierasowe / nierodowodowe koty i jakie to przynosi korzyści dla ou stron :D
Jeśli masz jakieś pytania - zapraszamy

Wróć do „hodowla”