klub hodowców Biomill

jak sobie radzicie z...

Moderator: modRUSki

klub hodowców Biomill

Postprzez Magis » wtorek, 15 maja 2007, 21:59

dostałam dziś mailem, może kogoś jeszcze zainteresuje (mam jeszcze analizę chemiczną poszczególnych karm Biomillu ale w plikach xls także nie wkleję, ale mogę podesłać mailem) :

"Pragnę podkreślić, że wszystkie oferowane przez nas produkty marki Biomill to diety pełnoporcjowe najwyższej klasy. Każda z nich stanowi kompletny i w pełni zbilansowany pokarm, zapewniający kotu wszystkie niezbędne składniki odżywcze na każdym etapie jego rozwoju, z uwzględnieniem jego indywidualnych potrzeb i preferencji. Sprzedawane przez nas formuły żywieniowe charakteryzuje najwyższy stopień zaawansowania pod względem smakowitości, strawności, przyswajalności i energetyczności.

Pragniemy aby każdy, kto zaopatruje się w produkty firmy Biomill odczuwał pełną satysfakcję z efektów skarmiania pożywieniem skomponowanym według uznanej szwajcarskiej receptury. Dbamy o to, aby każdy z klientów mógł otrzymać pełną informację na temat karm profesjonalnych Biomill, fachową pomoc
w zakresie doboru pożywienia oraz pełny komfort w momencie jego zakupu. Dlatego też, z myślą o Hodowcach Profesjonalnych, stworzyliśmy Klub Hodowców Profesjonalnych Biomill, który wychodzi na przeciw oczekiwaniom stawianym przez hodowców.

Warunkiem przystąpienia do Klubu jest przesłanie faksem lub pocztą kserokopii dokumentów hodowli (rodowody, przydomek hodowli, karty miotów). Następnie nasz konsultant telefonicznie ewidencjonuje Państwa hodowlę w Komputerowym Rejestrze Hodowców. Z chwilą zakończenia rejestracji stajecie się Państwo pełnoprawnymi członkami Klubu Hodowców Profesjonalnych Biomill.

W ramach Klubu Hodowców Profesjonalnych Biomill możecie Państwo liczyć na:

Preferencyjne ceny zakupu produktów Biomill.
Bezpłatne dostarczenie zamówionego pożywienia na terenie całej Polski.
Monitoring żywieniowy.
Okresowo, podczas trwania promocji, puszki, pojemniki na karme oraz inne gadżety.
Pakiety Juniorski zawierające:
- 500 g karmy dla kociąt,

- miseczkę na pożywienie lub wodę

- drobne upominki, materiały informacyjne

Każdy hodowca zrzeszony w Klubie Hodowców Profesjonalnych Biomill objęty jest programem promocyjnym. Wszyscy klienci hodowli, kupujący kocięta, pragnący zaopatrzyć się w produkty spod znaku Biomill, mają możliwość wstąpieniado Klubu Hodowców Hobbystów, podając nazwę hodowli macierzystej otrzymują Kartę Stałego Klienta, dzięki której, przy zakupie karmy otrzymują 5% rabatu. Hodowca Profesjonalny otrzymuje natomiast od Klubu punkty promocyjne,z których każdy może zostać zamieniony na karmę. Jeden punkt promocyjny równa się 0,5 kg karmy gratis dla Hodowli!

W pierwszym roku uczestnictwa, pakiety juniorsjie wydawane sa na podstawie historii zakupów - na każde zakupione 2 kg karmy przysługuje 1 wyprawka oraz kserokopii karty miotu.

Proszę pamiętać również o tym, że:

Produkty marki Biomill oparte są na mięsie ekstrudowanym a nie wypiekanym (standard mięsa wg. EEC)
Minerały są chelatowane
Wszystkie składniki użyte do produkcji karmy spełniają standard zgodny ertyfikatem "HACCP BRC" (zgodność z najwyższym standardem żywienia dla ludzi
Produkty Biomill posiadają certyfikaty ISO 9001 oraz ISO 14001
Produkty Biomill wytwarzane są wyłącznie w jednej fabryce na świecie, usytuowanej na terenie Rezerwatu Przyrody w Granges-Marnand, w fabryce spełniającej najwyższe standardy ochrony środowiska (certyfikat "Authentic By Nature")
Ĺťaden ze składników użytych do produkcji karmy nie jest modyfikowany genetycznie " No OGM"
Produkty Biomill opatrzone są dwoma najbardziej prestiżowymi znakami jakościowymi w Szwajcarii "Swiss Made" i "Swiss Quality".
Karmę Biomill wyprodukowano zgodnie z najbardziej zaawansowaną wiedzą z zakresu weterynarii i zootechniki, w oparciu o najnowsze technologie wytwórcze o czym świadczy wyborna jakość prawdziwego mięsa, bogactwo minerałów i witamin oraz mnogość systemów specjalnych optymalizujących procesy życiowe zwierzęcia.
Standardem jest brak konserwantów, kolorantów, polepszaczy smakowych i substancji aromatyzujących.
Pożywienie marki Biomill pakowane jest w systemie kontrolowanej atmosfery (O2 Limited) w celu zapewnienia jak najwyższej świeżości. W odróżnieniu od wielu producentów konkurencyjnych Biomill stosuje ten rewelacyjny sposób pakowania karmy nawet w największych opakowaniach (szczególnie istotne dla hodowców profesjonalnych, którzy cenią sobie wyjątkową świeżość karmy zamkniętej hermetycznie).

Chciałbym również nadmienić, że w bieżacym roku w wyniku audytu jakościowego firma Biomill S.A. po raz kolejny otrzymała przedłużenie certyfikatów
ISO 9001, ISO 14001 i HACCP BRC, a także uzyskała przedłużenie prawa do znakowania swoich produktów prestiżowymi znakami "Swiss Made" i "Swiss Quality".

Pełny cennik dla hodowcy profesjonalnego oraz opisy poszczególnych modeli przesyłam w załączniku.

RABATY DODATKOWE:

5 % rabatu od cen dla hodowców profesjonalnych przy zamówieniu minimum 37,5 kg karmy

10 % rabatu od cen dla hodowców profesjonalnych przy zamówieniu minimum 75 kg karmy

Jestem przekonany, że spotka się ona z uznaniem, i wkrótce dołączycie Państwo do grona sympatyków marki Biomill i Klubu Hodowców Profesjonalnych.

Z wyrazami szacunku:

Przedstawiciel Handlowy

Janusz Mucha

Generalny Importer i Przedstawiciel Biomill w Polsce :

APPORT Szywała & Mróz Zootechnika

30-638 Kraków ul.Serbska 14

tel. 0 513 124 015 ; 501 451 896; 501 568 605

tel./fax 0-12 655 97 81
Magis
MUFFINA*PL

Postprzez Iballa » środa, 16 maja 2007, 09:48

Warto wiedzieć, bo przy całej tej aferze z karmami bezpieczniej jest kupować produkty Europejskie, a nie marki globalne.

Magis, mam pytanko, czy gdzieś w Poznaniu można dostać próbki Biomilla? Jeśli tak, napisz proszę na PW. Ja na razie hodowli nie mam, ale jestem skłonna przestawić moje Ruseczki na karmę, o której jakość będę spokojna.
Iballa

Postprzez Magis » środa, 16 maja 2007, 10:52

Poszło na pw :)
Magis
MUFFINA*PL

Postprzez Poison » środa, 16 maja 2007, 13:50

Dla osób z Warszawy:
- współpracę z Biomillem prowadzi sklep ZOOKARMY z ulicy Rentgena i jak my tam się zarejestrowaliśmy jako hodowla to mamy prawie to samo co w klubie Biomilla - co prawda nie dostajemy bonusów za innych kupujących, bo nie dostajemy karmy gratis dla naszej hodowli, ale za to mamy 10% rabatu na wszystkie towary ze sklepu - a to ważne bo kupujemy kuwetki, drapaczki, miseczki i puszki i żwirek..., zawsze dla kociaków mamy za to gratis wyprawki : 0,5 karmy kitten + myszka + miseczka.
Dowożą na terenie Warszawy za darmo i można się z nimi dogadać, to bardzo przyjemne i kontaktowe osoby :P
Obrazek
Poison
GALATHILION*PL

Postprzez kinus » piątek, 18 maja 2007, 09:07

jestem w tym klubie :)
wreszcie ruska zaczela jesc troche i wyglada normalnie, a nie jak anorektyk :)
Obrazek
Pinky,Oliwka, Uszka,Lunitari
kinus
KABRIRUS*PL

Postprzez Magis » piątek, 18 maja 2007, 12:44

no ja właśnie zaczynam z Biomillem (trudno było zdobyć w Poznaniu, próbki musiałam zamówić właśnie u przedstawiciela). Póki co jestem pozytywnie zaskoczona, bo moja chuda szkapinka wciąga Biomilla jak szalona (tfu, tfu, odpukać ;)), co jej się z żadną inną karmą nie zdażało do tej pory. A klub hodowców pardzo mi się podoba (dostawy gratis, wyprawki dla kociąt, no i zero problemów z dostępnością), wcześniej karmiłam Daszutka Eukanubą - ale ta firma nie jest zainteresowana klubem dla hodowców kotów - chociaż psiarze mają takowy.

Kinius, mam nadzieję, że i moja ruska zacznie normalnie wyglądac :roll: ...
Magis
MUFFINA*PL

Postprzez Iballa » wtorek, 10 lipca 2007, 11:56

Ja chciałam zamówić próbki przez w/w przedstawiciela. Po bardzo sympatycznym kontakcie mailowym i prośbie o kittena i karmę z kurczakiem (od 10 mies.) pan poprosił, o telefon, skontaktuje się ze mną osoba i dokładnie dobierze karmę dla kotów :evil:
Ale co tu dobierać? Nie podoba mi się to, bo to taka sztuka dla sztuki, nie jestem kompletnym laikem, znam ich produkty z opisu i wiem, że kociak 7 mies ma do wyboru tylko kittena, a niespełna roczna kotka, która jadła karmę z kurczakiem najlepiej zareaguje na kurczaka.

Odpuściłam sobie próbki i kupiłam pół kilo w poznańskiej "Mruczaczy" (najwyżej zjedzą "śmietnikowce").

Eti od tygodnia strajkowała z "suchym" Royalem (kitten weterynaryjny) i jadła tyle "co kot napłakał", a należy do szczupłych kotek. Może to manifest przed urodzinami - jestem już duża ;)
Wczoraj w akcie desperacji wyciągnęłam paczkę Biomilla.....i eureka!!! Miłość od pierwszego chrupnięcia :D

Mam tylko pytanie, co z jej wrażliwymi dziąsłami - ma skłonność do kamienia, wrażliwe dziąsła i wet ostatnio zalecił Royala "Dental", o dużuch chrupkach, na razie mieszałam go z kittenem, a teraz....
Co radzicie, dosypywać do Biomilla, czy może są inne sposoby dbania o zęby? Bo Biomill wyraźnie przemówił do wybrednego gustu.
Obrazek
Iballa

Postprzez Magis » wtorek, 10 lipca 2007, 15:50

ja jestem z Biomilla bardzo, bardzo zadowolona :) Daszutek kocha go miłością od pierwszego wejrzenia i wreszcie nie wygląda jak szkielet :) Ma świetną sierść, żadnego kamienia :) (dostaje kitten+selective)

Iballa, ten pan taki jest ;) trzeba z nim krótko i na temat. Nie dać szansy na marketingowe pogaduchy (oczywiście jeżeli jesteś zdecydowana i wiesz dokładnie czego chcesz)
Magis
MUFFINA*PL

Postprzez kinus » wtorek, 10 lipca 2007, 16:18

ja lubie pana, pan dzwoni co miesiac i pyta
moje jedza adult, ale wola selective :)
matka karmiaca je RC Weaning i Kitten Biomila
Obrazek
kinus
KABRIRUS*PL

Postprzez Magis » wtorek, 10 lipca 2007, 16:48

kinus ja też pana lubię :) ale czasem jak się rozgada... a ja akurat chcę szybko zamówić bo mam coś innego na głowie ;) ale rozumiem, że taką ma pracę i tyle.
Magis
MUFFINA*PL

Postprzez kinus » poniedziałek, 16 lipca 2007, 12:33

u mnie ma pecha, bo dzwoni zawsze, jak ja samochodem gdzies jade
nie ma warunkow do rozgadania :D
Obrazek
kinus
KABRIRUS*PL

Powrót do hodowla